Makale yazın para kazanın

Makale yazın para kazanın

İnternet dünyası hepimizin hayatına teklifsizce girdiği gibi, artık yaşamımızın bir parçası oldu. Onsuz yaşam neredeyse imkânsızken bir de çeşitli işler ya da bilgi paylaşımları yapmamıza olanak sağlayabilmekte,  buna ek olarak bir de internetten para kazanmamıza yardımcı olabilmektedir. Evimizde çeşitli konularda makaleler  yazarak  para kazanmak da bu  yollardan biridir.

Eğitim sürecimizde gerçekten doğru bir türkçe gramer bilgisi aldıysak, akıcı bir dilimiz varsa, biraz da hayal gücü ile neyi nasıl araştıracağımızı biliyorsak, internet üzerinden makale yazarak para kazanmamız oldukça mümkün. Öncelikli olarak eğitim branşınızla ilgili hakim olduğunuz konular, hobileriniz, ilgi alanlarınızı içeren bilgilerinizi internet dünyasında başkalarıyla paylaşarak faydalı olabilirsiniz, hem de bu şekilde para kazanabilirsiniz. Özellikle herhangi bir nedenle eviniz dışında çalışamıyorsanız; emekliyseniz, bebeğiniz  ya da çalışmaya herhangi bir engeliniz varsa, internet üzerinden para kazanmak zaman içinde size daha keyifli gelebilir, üstelik hayatınızı dilediğiniz gibi programlayabilirsiniz.  Bunun en güzel yolu da kişisel fikirlerinizi, deneyimlerinizi makale yazarak, makalenize katarak ortaya koyabilmeniz, bilgilerinizi ve birikimlerinizi diğerleriyle paylaşabilmenizdir.

Siz de kendi bilgi birikiminizi, çeşitli konulardaki görüşlerinizi, deniz kenarında bir kahvede, piknik yaparken, evde müziğinizi dinleyip kahvenizi yudumlarken paylaşmak, paylaşırken de keyifle internetten para kazanmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Sitemiz; size kendi tercihiniz kadar kullanacağınız sürede makale yazıp internetten para kazanma olanağı sunmaktadır. Makale yazın, kazanın.

6 YORUMLAR

 1. Yazarak para kazanmaya başlamanız için öncelikle işin incelikleriniz bilmeniz ve nasıl nereden başlamanız gerektiğini öğrenmeniz gerekir. Bu konuda YAZİTÖR STARTER dan destek alabilirsiniz

 2. Mehmet Bey’in yorumuna katılıyorum. Ancak kendi web sitesinde yazı yazmaya başlayacaklara en azından 1 sene sabretmeleri gerektiğini hatırlatmak isterim. Elbette ki bu süre içinde de web sitelerini sürekli güncel tutmaları gerekmektedir.

 3. İyi Çalışamalar,

  Yaptıkların yapacaklarının garantisidir diyerek bende blog sevdasına bulaştım hayırlı uğurlu olması dileğiyle.

  sağlıkla kalın.

 4. 15 Mart 2013 cuma günü ilk sosyal içerikli konu ile yazılarıma başlıyorum.Bu vesile ile MERHABA diyorum.

 5. Merhabalar,

  Yazdığınız makaleyi yararlı buldum. Evet Makale Yazarak Para Kazanmak Gerçekten mümkün Olduğunu Biliyorum. Ve Kendi sitemde de Bu hakkında bilgilendirici yazılar yazıyorum.

  iyi günler iyi çalışmalar dilerim.

 6. Merhaba..
  Evet, makale yazarak para kazanmak mümkün.. Ancak benim naçizane tavsiyem nitelikli makale yazabilen arkadaşların makalelerini kendi yayınlayacakları web sitelerinde değerlendirmeleri yönünde olacaktır. Zira kendi web sitesinin getirisi makaleleri yazıp satarak elde edeceği gelirden çok daha yüksek olacaktır.
  Selamlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here