MAKR İle Grafik Tasarımlarınızı Kendiniz Yapın

MAKR İle Grafik Tasarımlarınızı Kendiniz Yapın

MAKR, Özellikle firma sahipleri için hazırlanmış bir tasarım uygulaması.

Untitled-1

Eğer ufak çaplı bir işiniz varsa, MAKR gibi uygulamalar oldukça faydalı olabiliyor.  Ellen Johnston adlı yazılımcı tarafından geliştirilen uygulama, girişimcilerin, herhangi grafik tasarım eğitimi ya da bilgisi olmasa dahi, istedikleri tarzda tasarımlar hazırlayabilmelerine olanak sağlıyor.

Tabletler üzerinde daha rahat çalıştığı belirtilen uygulama, kartvizit, kağıt ya da bez çanta, broşür, afiş ve bunun gibi daha bir çok tasarımı kolayca yapabilmenize imkan veriyor. Bu sayede pahalı tasarım hizmetlerine para saçmanız engellenirken tasarımlarınız da kendi elinizden çıkacağı için kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz ve istediğiniz tasarımları oluşturabilmeniz mümkün. Uygulama ayrıca bir çok promosyon ürünü için tasarım yapmanıza ya da şişeli ürünler kullanıyorsanız, şişelerine uygun etiket tasarımları da yapmanıza imkan veriyor.

Bir çok profesyonel ve karışık tasarım uygulamasına göre çok daha basit bir mantıkla çalışan MAKR fiyatı ile de cezbedici bir konumda bulunuyor.

Kendi tasarımlarınızı yaptıktan sonra tek yapmanız gereken, uygun bir matbaa bulup istediğiniz ürünleri hazırlatmak oluyor.

1 YORUM

  1. Grafikerlerin değeri zaten kalmadı ülkede, bu tür uygulamalarla tarihe gömülmeye hazırlanan bir meslek haline geliyor yavaş yavaş. Eskiden grafiker denince “iyi meslek” denirdi. Şimdi iste herkes grafikerim diye ortaya çıkıyor. Grafikerliğin ne olduğunu bilen yok. İşi bilenler bile düşük ücretlere talim eder hale geldi. Oy verin gitsinler diyorum, alkışlıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here