Mangalcılara müjde

Millet olarak mangal keyfi denildi mi akan suların durduğu bir coğrafyada yaşıyoruz. Hatta bu keyfi kaçırmamak için önemli işlerimizi dahi erteleyebiliyoruz. Fakat iş sadece mangal yapmayı düşünmekle bitmiyor. İyi bir ateş, sosu güzel hazırlanmış beyaz veya kırmızı et ve tabi bunu yapabilen bir de aşçı olması şart.

Hazırlayacağınız bifteğin onca zahmetten sonra yanma derdini düşünmekten se şimdi sizlere tanıyacağımız ürünle dertsiz bir şekilde bu eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz.

Dijital barbekü maşası mangal üzerinde pişmesini beklediğiniz et parçasının o anki sıcaklığı ile ilgili detayları üzerindeki LCD ekrandan ulaştırıyor. LED ışıklandırmaya sahip bu maşa ise 40 dolar gibi uygun (!) bir fiyata mangal keyfinden vazgeçemeyenlerin büyük yardımcısı olmaya aday. Tek yapmanız gereken et parçasını dijital maşa ile 5 saniye gibi kısa bir süre tutmanız.

Etiniz artık afiyetle yenmek üzere hazır hale geldiği an ise dijital maşamız bizleri boğuk bir sesle uyarıyor. Teknolojinin gün geçtikçe yaşamımızın en güzel anlarına girmesine izin vermekten çekinenlere gönül rahatlığı ile mangal keyfi yaşatan bu maşanın en çok fiyat kısmı endişe verici. Çünkü 40 dolar her bütçeye uygun olmayabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here