Mantıda franchising fırsatı

EN İYİ MANTIYI ANNELER YAPAR, SONRA BİZ!..Konusunda en iyi olmayı hedefleyen Mantı Keyfi en iyilerle çalışarak birlikte yükseliyor!..

Mantı Keyfi bayiliği alacak olan girişimcilerde aranan nitelikler:
1- Hizmet sektöründe faaliyet gösterebilecek vizyona sahip olmak.
2- Müşteri odaklı çalışmak, ekip yönetimi konusunda deneyim-yetenek sahibi olmak.
3- Finansal yönetim konusunda tecrübeli olmak.
4- Şube büyüklüğü ve konumuna uygun olarak finansal imkanları karşılayabilecek mali yapıya sahip olmak.

Mantı Keyfi bayiliği için temel şartlarımız aşağıdaki gibidir.


1- Bayilik düşünülen iş yerinin hedef kitlemize uygun bir lokasyonda olması. (Çalışan Kesim, Çocuklu Aile, Elit-Gurme Kesimin olabileceği lokasyon.)
2- Yatırım maliyetinin karşılayabilecek finansal yapıya sahip olmak3-) Bayilik istenilen iş yerinin en az 20m2 olması ve içinde temiz su, kirli su gideri, havalandırma imkanı olması
4- Bayilik İstanbul ve yurtiçinde uygun lokasyonlarda verilmektedir.
5- Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması gerekmektedir..
6- Franchising bedeli Mantı Keyfi Express için 15000 ytl. Mantı Keyfi Cafe&Restauran konsepti için 30000 ytl tutarında olup sözleşme sonrası ödenmesi gerçekleşmelidir..
7- Franchising bedeli karşılığında verilecek hizmetler:
    a Marka kulanım hakkı.
    b Mutfak ve mimarı donanım desteği.
    d Personel eğitim desteği.


Mantı Keyfi tarafından karşılanacaktır.
Mantı Keyfi, bayiimizin temel ürünlerini -18 derece dondurulmuş olarak satış yerine teslim eder. Bu ürünler: mantı, gözleme, çiğbörek, pacanga, z.yağlı yaprak sarma, etli yaprak sarma, hakiki kemal paşadır.


Diğer ürünler için mantı keyfinin önereceği markalar kullanılacak, yemek ve zeytinyağlılar Mantı Keyfinin formül ve kontrol standartları ile yapılacak.


Daha detaylı bilgi için
0533 924 64 54 – 0216 413 99 66 numaralı telefonlardan bilgi alabilir tanıtım dosyası ve daha çok bilgi için info@mantikeyfi.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Mantı Keyfi’nin Farkları Ve Tercih Nedenleri


1- Mantı Keyfinin ürün kalitesi diğer tüm mantılardan daha İyidir (Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi Mantı Keyfi konseptini oluşturmak hedefi ile faaliyet göstermekteyiz).
2- Mantı Keyfinin ürün çeşidi tüketici tercihleri ve sağlıklı beslenme seçeneklerine uygun olarak yapılandırılmıştır. Ürünlerin niteliği Klasik, Diyet-Diyabetik, Vejeteryandır .
3- Ürünler “Sağlıklı Ve Hızlı” Olarak sunulmaktadır. Kızarmış ve haşlanmış Mantılarımız fritözde 3 dakika da 5 porsiyon olarak pişirilmektedir.
4- Ürünlerimiz çiğ ve dondurulmuş olarak -18 derecede stoklanır, müşteri sipariş verdikten sonra pişirilir ve servis yapılır. Fire yoktur.
5- Ürünler A kalite ilk madde ve malzemeler tedarik edilerek hijyenik şartlarda doğal olarak üretilmiştir. Kimyasal katkı maddesi içermez. Midede hazımsızlık yapmaz , rahatsız etmez, vücutta ağırlık yapmaz.
6- Hedef Kitlemiz Çocuklu Aile, Çalışan Kesim, Elit-Gurme Kesimdir. Günün her saatinde çok farklı müşteri kitlesine hizmet verme imkanımız vardır.
7- Ürün çeşitimiz ve kalitemize, hızımıza alternatifi olan ve olabilecek ürün ve firma mevcut değildir.
8- Mantı Keyfi müşterilerine kaliteli bir ürün sunmakla birlikte ayrıca kültürel Hizmet vermektedir. Türk Mutfağını yeni trend bir konseptle Türkiye ve Dünyada hedef kitle ile buluşturarak farklı bir vizyon üstlenmektedir.

Sponsor

9 YORUMLAR

 1. ilgi duyan yorum yapan herkese teşekkürler.. ama yorumlara yardımcı olmak katkı sağlamak, üretim ve istihdam sağlamak amacıyla cevap yazıyorum:

  YORUM:gerçekten ne buu ya bu kadar paraya mantıcılık bu parayla daha ii para getircek şeyler yapılabilir can pekdemir eklemiş. | 11 Ağustos 2008 Saat 15:12
  CEVAP:60 bin ile 120 tl farnchising bedeli dahil yatırımla ayda 8 bin tl ve daha fazla para kazanmanız mümkün.. Çok mantıklı ve karlı bir iş bu… Eğer yiyecek sektöründe farnchising almak ve iş yapmak gibi bir isteğiniz var ise..

  YORUM:herkes franchising verirse olacağı buydu, mantının franchisingi mi olur ? hem de 15 bin ytl. 30 bin ytl. kardeşim cebinde paran varsa cagır bi usta, bi boya yap belediye ruhsat falan 5 bin ytl gider. sonra cagır mantı bilen bir kadını yapsın dursun . Mantıcılık akıl alınması gereken bir iş mi sanki. Sacma sapan seyler artık daha neler..Mustafa Sarac eklemiş. | 15 Temmuz 2008 Saat 10:23
  CEVAP:Bildiğimiz köftenin kurumsal anlamda Franchisingini yapan Mc Donalt's ve Burger King var.. Tavuk konusunu çalışan başta KFC ile birlite 5 tane daha Global Marka var.. bunları çoğaltmamız mümkün.. Bize göre mantı bu ürünlerden hem daha zor, hem sağlıklı biz kendi deneyimlerimizle birlikte profesyonel bir danışman ekiple 6 yıldır çalışıyoruz bu konuda.. Daha yolun başındayız.. Amerikalılar ve ve başkaları bize özgü ve başka ürünleri yapınca çok kıymetli oluyorda biz yaparsak önemsizmi oluyor.. Ürünümüze, kültürümüze, ismimize güveniyoruz.." Evimi işimi ülkemi seviyorum" sloganıyla karşı olmak ve muhalif olmanın gereği olarak "Mantı Keyfi Global Yiyecek Markasını" oluşturuyoruz.. Sonuç olarak herkes her yerde Mantı Keyfi yapacak..

  Mnatı Keyfi Hakkında Daha fazla bilgi:
  http://www.mantikeyfi.com
  http://www.yakupaksoy.blogspot.com
  http://www.dailymotion.com/yakupaksoy

 2. hiç bir deneyimim yok ama iş yapmak istiyorum artık bişeyler yapmam lazım mantı keyfi gibi biçok iş imkanına baktım ama emin deilim nekadar kar yapabilirim batarmıyım:)

 3. selam bende mantı yapıyorum çeşitli yerlere toptan veriyorum ankaradayım ama param yok nasıl bir girişimde bulunabilirimki….hülya….03122553284

 4. Farkeden yorum yapan herkese teşekkürler..Mantı; dostumuz ve danışmanımız olan Türk Mutfağını en iyi aşçılarının ifadesine göre Türk ve Dünya Mutfağının en zor ve en özel ürünü olarak belirtiliyor. Mantı bize göre İtalyanların pizzası ve makarnası, amerikalıların hamburgeri, japonların suşi'sinden daha sağlıklı ve değerlidir.. Hem halk mutfağı hemde saray mutfağında beğeni ile yenen bu ürün Türk ve Dünya mutfağında yeterince değer görememektedir. Biz bu değeri oluşturuyoruz. Konu ile ilgili herkese iş, istihdam sağlıyor para kazandırıyoruz (Şu an toplam çalışanımız 60 kişidir.). Ayrıca Vergimizi ödedikten sonra kalan kısmıda yatırıma dönüştürüyoruz.. Mantı Keyfini inceledikten sonra bize hak vereceksiniz, bizimle birlikte heyecanla çalışacaksınız.. Herkese tekrar teşekkürler.. http//www.mantikeyfi.com ve yakupaksoy.blogcu.com
  Yakup Aksoy Mantı Keyfi Kurucu Ortak

 5. gerçekten ne buu ya bu kadar paraya mantıcılık bu parayla daha ii para getircek şeyler yapılabilir

 6. herkes franchising verirse olacağı buydu, mantının franchisingi mi olur ? hem de 15 bin ytl. 30 bin ytl. kardeşim cebinde paran varsa cagır bi usta, bi boya yap belediye ruhsat falan 5 bin ytl gider. sonra cagır mantı bilen bir kadını yapsın dursun . Mantıcılık akıl alınması gereken bir iş mi sanki. Sacma sapan seyler artık daha neler

 7. merhaba bende bu sektörde çalışmak isteyenlerdenim kayseride yasıyorum kimden nasıl bilgi alabilirim gönlüm bayilik almaktan yana ama param yok hep hayalini kurdugum bir işti çalışabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here