Manyetik Koşu Kayışı ve Kol Bandı İstediği Yatırımı Alamadı

Manyetik Koşu Kayışı ve Kol Bandı İstediği Yatırımı Alamadı

Manyetik Koşu Kayışı ve Kol Bandı

Günlük koşu yapanlar veya spor ile uğraşanlar için cep telefonu veya fener gibi aletler taşımak oldukça zordur. Bu sorunu kökten çözmek isteyen Runtimate firması manyetik koşu kayışı ve kol bandı geliştirdi.

Runtimate firmasının amacı spor yaparken yanınızda bulunması gerekenlerin size rahatsızlık vermemesi. Manyetik tasarımı sayesinde hiç uğraştırmadan kullanılabilen kayış ve kol bandı spor severler için oldukça iyi bir haber olabilirdi.

manyetik kayışKickstarterlı yatırımcılara sunulan ürün için 65.000 Euro yatırım talep ediliyor. Projenin bitmesine az bir zaman kalmışken Runtimate firmasının tasarladığı ürün için toparlayabildiği yatırım sadece 5.362 euro. Ürünün kullanışlı ve yararlı olmasına rağmen yatırım alamamasının sebebi belki de çok fazla bir yatırım talep etmesi.

İş fikri ile ilgili bir kaç küçük açıklama : Bu tarz ürünler kullanışlı olsa da özellikle Kickstarter kullanıcıları tarafından yatırım alamıyabiliyorlar. Bunların nedenleri ise mesela video çok farklı bir formatta çekilmiş. Bu iş fikrini ciddi bir şekilde tanıtmak yerine daha eğlenceli bir sunum yapılsaydı o zaman durum farklı olabilirdi. Ayrıca Videonun sonuna kadar ürünün gerçekten işe yarar kısmına ait görseller verilmemiş. Telefonu koyacak yer, mikrofonu, cüzdanı ve diğer küçük aletlerin kayış ve kol bandı içerisine nasıl yerleştirildiği gösterilseydi belki de bu üründe kazanan iş fikirleri arasında yer alabilirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here