Maraşhan Dondurma Bayilik Bilgileri

Maraşhan Dondurma Bayilik

Maraşhan Dondurma
Maraşhan Dondurma

300 Yıldan fazla geçmişi olana Kahramanmaraş Dondurmasının eşsiz rahiyasını ve aromasını tutturan ve sürekliliğini sağlayan ustalarımızın ellerindeki hünerdir. İşte bu Hüneri yıllardır sürdüren ustalarımız MARAŞHAN DONDURMA markası ile bu lezzeti üretmeye devam etmektedir.

2004 yazında üretime başlayan MARAŞHAN DONDURMA, Kahramanmaraş dondurmasının eşsiz lezzetini Türkiye ve Dünyaya tattırmak amacıyla yola çıkmıştır. Yılların tecrübesine sahip dondurma ustaları Ahir dağında yetişen sahlep ve keçi sütüyle bu lezzeti sizlere en kaliteli ve doğal şekilde üretmektedir.

MARAŞHAN DONDURMA markasındaki Maraş ibaresi ile ürettiğimiz eşsiz lezzetin bir maraş dondurması olduğunu ve han ekiylede bu lezzetin gelenekselliğini belirtmek istedik.

Yaz sezonunda MARAŞHAN DONDURMA reyonlarında Bademlisindan Fıstıklısına, Karamellisinden Muzlusuna, Çikolatalısından Cevizlisine, Çileklisinden Böğürtlenlisine kadar 17 çeşit reyon ve birçok paket dondurma çeşitleriyle yaza merhaba demiştir. Birlikteliğimizin uzun yıllar sürmesi dileğiyle…

KURULUŞ YILI: 2006
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1
BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:
Sizde Yatırımlarınızı En Verimli Şekilde Değerlendirmek İçin Bizimle İrtibata Geçiniz…
BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Alıç
CEP TEL: 0 532 560 62 40
İŞ TEL : +90 344 235 31 00
info@marashandondurma.com
www.marashandondurma.com
ADRES: Şazibey Mah. 3. Toptancılar Caddesi No:29 KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here