Masaüstü Organize Seti Gather 425 bin dolar kazandırdı

  İş fikri Masaüstü Organize Seti

  Gather Masaüstü Organize Seti fikri girişimcisi Jeff Sheldon’a 425 bin dolar kazandırdı. Jeff bu fikrinin üzerine tam 3 yıl boyunca çalıştığını belirtiyor. Bildiğiniz gibi fon toplama sitelerinde bir fikri yatırıma çıkartmak için ürün haline getirmek ve fikrin lasnmanı üzerine ciddi bir şekilde çalışmak gerekiyor.

  Gather

  Kickstarter‘de istediği 18.000 dolarlık yatırıma karşı 425 bin dolar yatırım alan ürün doğrudan masa başı çalışanları ilgilendiriyor. Ofis çalışanlarına yönelik geliştirilen ürün çalışma masalarındaki dağınıklığı bitirmek amacıyla düşünülmüş bir organize aracı. Bu ürünle masanızda kullandığınız kalem, telefon, not kağıtları, bant ve ataç gibi malzemelerin hepsini bir araya topluyorsunuz.

  Gather

  Ürünün benzerleri zaten bir çok yerde satılıyor diyebilirsiniz ama girişimci aynı zamanda bu ürünü güzel bir tasarım aşamasından geçiriyor. Bu yüzden fikrin diğer ürünlere oranla daha çok albenisi bulunuyor. Aynı zamanda bu minimal tasarım ile ürünü birden farklı şekilde kullanabiliyorsunuz.

  Telefon tutacağı ürünü diğer rakiplerinden ayıran ayrı bir özellik ve aynı zamanda tablet koymak içinde kullanılabiliyor.Tabanında mıknatıslar bulunan ürünle yüzlerce farklı yerleşim modeli yapma imkanınız var. 109 ve 159 dolar gibi fiyatlar ile satışa sunulan ürün 2017 yılının Aralık ayında tüketicilere ulaşacak.

  Not: İşin güzel tarafı piyasa satılan bir ürünü farklılaştırarak güzel bir şekilde sunmakta yatıyor. Düşünsenize kim bilir piyasada ne kadar çok ürünün yeniden tasarlanmaya ihtiyacı var ve bu işlerden ne kadar çok para kazanılır. Bu yüzden yeni iş kurmak ve iş fikirleri üzerine çalışmak isteyen girişimcilere tavsiyemiz bu tarz ürünlere odaklanması.

  1 YORUM

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here