MATEMATİK AKADEMİSİ 13.şubesi İstanbul Erenköy’de açıldı

MATEMATİK AKADEMİSİ Eğitim Kurumları’nın 13.şubesi İstanbul Erenköy’de açıldı. Ülkemizde sadece matematik eğitimi veren tescilli tek eğitim kurumu olma özelliği taşıyan MATEMATİK AKADEMİSİ Eğitim Kurumları, kendine has özel programları ile özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin matematiği temelden sağlam bir şekilde öğrenmeleri konusunda ön plana çıkıyor.

MATEMATİK AKADEMİSİ
MATEMATİK AKADEMİSİ

Bu konuda çok hassas olduklarını söyleyen MATEMATİK AKADEMİSİ Genel Müdürü İbrahim Candaş ‘Öğrencilerin hayatları boyunca girecekleri tüm sınavlarda başarılı olmaları matematik dersine bağlıdır. Bir öğrencinin lise çağına gelmeden önce matematik eğitimini donanımlı bir şekilde alması gerekiyor. Bu donanıma sahip her öğrenci, sadece lise hayatı boyunca gireceği sınavlarda değil, sonrasındaki eğitim ve iş hayatının tümünde daha bilinçli, daha başarılı ve daha rasyonel bir bakış açısına sahip oluyor.Bu felsefe doğrultusunda kurumlarımızda öğrencilerimize Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenim Metotları eşliğinde eğlenceli bir eğitim sunuyoruz. Matematiği sadece bir ders olarak tanımlamıyoruz. Alt alanlarıyla birlikte 6 farklı dersten meydana geliyor. Nasıl bir yabancı dili öğrenmek sadece gramer yapısını öğrenmek değilse aynı şekilde matematiği öğrenmek de sadece konuyu bilmek veya formülü uygulamak değildir.

Matematiksel düşünce yapısını kazanmak ve en önemlisi bunu hayatın her anına uygulayabilmektir. Biz öğrencilerimize matematik dilini öğretiyoruz. En son İstanbul Erenköy’de açılan şubemiz ile birlikte şu an 13 şubeye ulaşmış bulunuyoruz. 2015 yılının sonu itibariyle 40 şubeyi hedefliyoruz. İstikrarlı bir şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. Yatırımcıların heyecanı bizim için çok önemli. Yatırımcılarımıza mekan seçimi, personel seçimi ve eğitimi, açılış reklamı, tabela ve yayın desteği veriyoruz. Bunun yanında tüm şubelerimiz periyodik olarak denetimden geçiyorlar. Böylece bayilerimize desteğimizi her daim devam ettiriyoruz” dedi.

İBRAHİM CANDAŞ
Telefon Numaraları
0–352–235 16 44
0–532–765 11 12
E-posta : info@matematikakademisi.org
Web Sitesi : www.matematikakademisi.org

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here