Maui wowi franchise

Maui wowi işletme modelleri


Yatırımcının isteği ve işletme yapılacak bölgenin özelliklerine göre 5 farklı işletme seçeneği bulunmaktadır. Bu modeller, Cafe, Kiosk, Kanapali Mobil Ünite, Trailer ve ve Mobil Cart olmak üzere 5 gruba ayrılmaktadır.


Maui Wowi Hawaiian işletme modelleri, alışveriş merkezleri, havaalanları, insan trafiğinin yoğun olarak bulunduğu cadde ve sokaklar, üniversiteler, deniz kenarları, fuar ve konser alanları gibi noktalara kurulabilme özelliğine sahiptir. İşletme modelinize göre, satış noktaları 10 ile 300 metrekare bir alana kurulabilir.


Maui wowi eğitim


Franchise haklarını almış olan yatırımcılara, ana ofisimizde ve daha sonra Maui Wowi kafemizde hem teorik hem de pratik olarak eğitimler verilecektir.


Mağaza açılışı sonrası ise hizmet kalitesi her an kontrol altında olacak ve gerektiği halde personelin eğitimleri tekrar gözden geçirilecektir. Bu süreçte, ürünlerin yapıma hazırlanması, yapılması, müşteri ilişkileri, franchising sistemi, stok kontrol ve daha birçok konu hakkında eğitim ve destek verilecektir.


Maui wowi farkı


Sizleri, Maui Wowi Hawaiian dünyasının, çok hızlı büyüyen ve şaşırtıcı franchise fırsatlarını keşfetmeye davet ediyoruz. Maui Wowi’nin dünya pazarındaki yükselişini anlamak için, franchise sistemimize hayat veren ’’Aloha Spirit’’ konseptini ve onun vazgeçilmez hayat anlayışını hayatınızın bir parçası haline getirmeniz gerekmektedir. Mauiwowi, 25 yıllık tecrübesi, Hawaiian hayat tarzına özgü franchising sistemi, alışılmışın dışında esnek, rahat, yaratıcı, değişik konsepti, ürün kalitesi, Hawaii adasının stressiz havasını müşterileriyle paylaşan ve yoğun bir tempoda yaşayan insanlara bir an bile olsa, tatilde, içeceklerini yudumladıkları hissini veren bir konsept.


Sizi, Türkiye’de henüz keşfedilmemiş bu dünyanın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Maui Wowi Hawaiian, yatırımcılara franchise hakları konusunda çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler yatırımcının, uzun dönemli planlar yapabilmesine olanak sağlamakta ve bu da başarının yakalanması konusunda franchise sahiplerine yardımcı olmaktadır.


Maui wowi bayilik başvuru formu için bu linke tıklayınız.


Etiketler : Maui wowi bayilik, Maui wowi bayiliği, Maui wowi bayilik şartları, Maui wowi bayiliği nasıl alınır, Maui wowi bayi.

1 YORUM

  1. slm beyler herşeyi güzel anlatıyorsunuzda şartlar nedir bunu söylemiyosunuz bayilik için gider nedir nasıl iletişim kurulur kimse bilmiyo şahsen ben anlamadım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here