Mavi Jeans’te 142 kişiye personel olma fırsatı, Mavi Jeans iş başvurusu

Türkiye’de 186 mağazası bulunan Mavi Jeans’in, 262’si merkez ofiste olmak üzere toplam bin 163 çalışanı var. 2011’de merkez ofisteki farklı departmanlar ve pozisyonlar için yaklaşık 142 kişi işe alınacak. Yeni açılacak mağazalar için de 100 kişiye istihdam sağlanacak. Mavi, 2011’in sonuna kadar Türkiye’deki mağaza sayısının 200’ü geçmesini hedefliyor.


Mavi İK Direktörü Can Yılmaz, adayların markanın ruhunu yansıtmasına, markaya dünya çapında değer katabilecek bakış açısına ve enerjiye sahip olmasına önem verdiklerini belirtiyor. Genel olarak, iyi bir üniversiteden mezun olmak, benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık deneyim, uygulanan sayısal ve sözel yetenek testlerinde başarı ve kişilik testiyle pozisyonun uyumluluğu işe alım kriterlerini oluşturuyor.

Mavi’de tüm yasal yükümlülüklerin yanı sıra çalışanların ulaşım ve yemek masrafları karşılanıyor. Özel sağlık sigortası ve ürünlerde yüzde 40 indirim imkanı sunuluyor. Pozisyonun ihtiyaçlarına göre bazı çalışanlara cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve otomobil tahsis ediliyor. Ayrıca çalışanlara, kendilerini geliştirmeye yönelik eğitimler de veriliyor.


Mavi Jeans iş başvurusu için linke tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here