Max Pump Plaj Pompası İle 52 Bin Dolar Kazandı

Max Pump Plaj Pompası İle 52 Bin Dolar Kazandı

Çin merkezli Flextail firması geliştirdiği yeni nesil plaj pompası ile 52 bin dolarlık sermaye elde etmeyi başardı

plaj-pompası-max-pump

Yaz aylarının gelmesi ve küresel ısınmanın etkisi ile sıcak günler yaşayan insanlar kendilerini en yakın plajlara atmaktan geri alamıyorlar. Plaj ziyaretçilerinin en büyük dertlerinden biri ise hava ile doldurulan ürünlerin şişirilmesi olarak görülüyor.

Gelişen teknolojiler, genel anlamda insanların zorluk yaşadığı ya da problemlerle karşılaştığı konuları ele almak üzerine daha da fazla yoğunlaşmış durumda. Bu durumun en güzel örneklerinden biri de Max Pump adlı ürünün geliştirilmesi ve Indiegogo üzerinde gördüğü talep olarak karşımıza çıkıyor.

Max Pump, oldukça küçük ancak boyuna göre çok güçlü olan bir hava pompası. Sadece 149 dolar ağırlığında olan ürün, sahip olduğu şarj edilebilir bataryası ile tam 90 dakika boyunca verimli olarak hava dolumu yapabiliyor. Bunun yanında  şişirilebilir ürünlerin havasını alma işlemini de başarı ile gerçekleştiriyor.

Indiegogo üzerinden tanıtılan Çin merkezli firmanın müthiş ürünü, 1493 kişi tarafından desteklenerek 52 bin dolarlık sermaye elde etmeyi başarmış durumda. Ürünün beyaz ve gri iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Tanesi 19 dolardan satılmakta olan Ma Pump’ın 10 adeti 179 dolarlık kampanya paketleri de bulunuyor. Ürün Sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here