Melodi Çikolata Choco Story Markası ile Bayilik Veriyor

Melodi Çikolata Bayilik

Melodi Çikolata
Melodi Çikolata

En büyük hedefi Türkiye’de hediyelik eşya olarak algılanan çikolatayı günlük tüketim ürününe dönüştürmek ve kaliteli çikolata ve draje denildiğinde akla gelen ilk marka olmak olan Melodi Çikolata olarak; Kemal Taşar’ın 1957 yılında Samsun’da başlattığı yenilikçi iş yapma anlayışımızı, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetiyle birleştirerek üç kuşaktır hizmet veriyoruz.

Sektörün önde gelen firmalarına mamul ve yarı mamul tedarik etme konusunda yılların bize verdiği bu deneyimle, 2009 yılında doğrudan son tüketiciye çikolata ve draje ürün çeşitleri satışı yapmaya başladık. Bugün; Esenyurt, Erenköy, Nişantaşı ve Kadıköy’de bulunan butik çikolata mağazalarımızla çikolata tutkunlarına kaliteli çikolata ve drajeler sunuyoruz.

Yelpazemizde bulunan 200’ü aşkın madlen, spesiyal ve draje gibi yaygınçeşitlerin yanı sıra, deneyimli ve yenilikçi bakış açımız ile geliştirdiğimiz ürünlerle de sektöre öncülük ediyoruz.

Hayata geçirmeyi planladığımız yeni markamız CHOCO-STORY’nin franchising çalışmaları son sürat devam ederken, sektörde fırsat yakalamak isteyen yatırımcılarla iş birliği yaparak markamızı ve üstün kalite ürünlerimizi tüm çikolata severlere sunmayı planlıyoruz.Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenilirliği, yarım asırlık iş tecrübesi, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı göz önünde bulundurulduğunda CHOCO-STORY, profesyonel girişimciler için oldukça avantajlı bir yatırımdır.

CHOCO-STORY markasının franchisee’lerine verdiği mimari projelendirme desteği, operasyonel ve sistemsel eğitim, lokasyon analizi, finansal analiz, personel seçimi ve eğitimi, reklam ve pazarlama desteği, periyodik kontroller ve bilgi işlem desteği sayesinde yatırımcılar; hem kendi işlerine sahip olacak hem de CHOCO-STORY deneyimini arkalarına almış olacaklar.

Süreç nasıl işliyor?

 • Başvuru ve Görüşme
 • Sunum ve Fizibilite
 • Yer Seçimi
 • Mimari Uygulama
 • Proje
 • Sözleşme
 • Personel Alımı / Eğitim
 • Reklam & Tanıtım
 • Açılış

Melodi Çikolata İletişim Bilgileri

Adres: Örnek Mahallesi Doğan Araslı Caddesi No:215 34513 Esenyurt İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 620 28 00 (pbx)
Faks: +90 (212) 699 99 55
e-mail: info@chocostory.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

11 YORUMLAR

 1. Merhaba
  Çikolata işini uzun süredir düşünmekte ve araştırmaktayım. Yaşadığım yerde çikolata sektörüyle ilgili bir girişim yok. Bu işin muhakkak ki zorlukları var ama ben bu zorlukların altından kalkıp başarılı olacağıma inanıyorum. Bayilik şartlarınızı ve yatırım bedellerini paylaşırsanız mutlu olurum.

 2. mersin yeni markanız la ilgili bayilik almak istiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

 3. merhaba ben mugla datça ilçesinde yaşıyorum bir iş yeri açmak istiyorum datça da çok ihtiyaç olan çikolata dükkanı açmak isteyorum bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here