Menar Abaküs Mental Aritmetik Bayilik Veriyor

Bayilik Kategorisi : Mental Aritmetik
Firma İsmi : Menar Abaküs
Kuruluş Yılı : 2001
Şube Sayısı : 8

Firma Tanıtımı : Bilindiği gibi, ülkemizde Mental Aritmetik Eğitimi 5 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu konuda 3 yıllık deneyime sahip olan uzmanlar tarafından kurulan Mas Mental Artimetik Kurumu,sadece Mental Aritmetik Eğitmeni yetiştirmekte ve yetiştirdiği eğitmenlere sürekli eğitim, anzan programı ve materyal desteği sağlamaktadır.

Menar Abaküs
Menar Abaküs

Son zamanlarda çok büyük bir ivmeyle büyüyen ve büyümesi daha da devam edecek olan bu pastadan sizlerde payinizi alınız. Şu anda bu sektör fırsatçılar tarafından işgal edilmiş durumdadır. Böylesine bir kirlilik yaşanılan bu yeni eğitim dalında, kurumumuz bu eğitimin çocuklarımıza yaptığı katkıyı uygulamadan gelen tecrübesiyle en iyi bilenlerdendir. Bu sektörün karlı bir iş olarak görülmesi üzerine, aslında işleri Mental Aritmetik olmayan kişiler tarafından çok sayıda “çakma” tabİr edİlen mental aritmetik firmaları kurulmuştur.

KURUMUMUZ DOĞRULUK DÜRÜSTLÜK PRENSİPLERİNDEN HİÇ BİR ZAMAN TAVİZ VERMEMİŞTİR, VERMEYECEKTİR. PROFOSYONELLERDEN OLUŞAN UZMAN EKİBİMİZ TARFINDAN YETİŞTİRİLEN EĞİTMENLER HİÇBİR ZAMAN ÖĞRENCİLERİ KARŞISINDA MAHCUP OLMAYACAKLARDIR. BİZLER BU KONUYU TÜRKİYE’DE EN İYİ BİLENLERDENİZ. KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ BÜTÜN SORU VE SORUNLARLA DAHA ÖNCE KARŞILAŞMIŞ OLMA DENEYİMİNE SAHİBİZ. VERDİĞİMİZ EĞİTİM SÜREKLİ OLUP, SİZLERİ SÜREKLİ GELİŞTİRECEKTİR.

Bayilik Şartları : Görüşmede belirlenecektir.
Bayilik Destekleri : Sertifika ve full paket destek

Adres: Setbaşı Meydanı Namazgah Caddesi No:2 Yıldırım/BURSA
İlgili Kişi : Cen Cengiz
Telefon Numarası : (532) 6211740
E-posta : info@mentalaritmetiksertifika.com
Web Sitesi : www.mentalaritmetiksertifika.com

1 YORUM

  1. Merhaba mental aritmetik sertifikası almak istiyorum. Bu konuda yardım ve desteğinizi rica ediyorum. Başvuru ve şartlar nelerdir mail adresime gönderirseniz sevinirim .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here