Merdoğlu Emlak Marketsiparisiver.com için Bayilikler Veriyor

2014 yılında fikri hayata başlayan www.marketsiparisiver.com; nihai tüketiciye, Kredi kartı, havale veya EFT ile uğraşmadan, kapıda ödeme ile evlerinin konforunda market alışverişlerini kolaylıkla yapma imkanı sunmakta iken; farkındalık yaratmak isteyen, müşterilerine ayrıcalık sunmak ve 7/24 müşterilerinin yanında olmak isteyen marketlere de bu kolaylığı sağlayan bir alışveriş platformudur. www.marketsiparisiver.com, Türkiye’nin en büyük marketi olabilme misyonuna ve her türlü yeniliği müşterilerine ve marketlere sunmayı amaçlayan bir vizyona sahiptir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
Marketçilik sektörüne yeni bir anlayış getiren ve online marketçilik sektöründe girişimcilere yeni fırsatlar sunan marketsiparisiver.com; giriş bedeli olarak aylık sadece 500 tl ücret talep etmektedir. www.marketsiparisiver.com’un sağladığı avantajlar;
1- Bulunduğunuz il de merkezi bir yerde iş yeri kiralayıp mağaza açmak durumunda kalmazsınız.Dolayısıyla afaki kira bedelleri ödemezsiniz.
2- İstediğiniz ürünleri satabilirsinz.
3-www.marketsiparisiver.com a üye olup, marketçi olmaya karar verdiğinizde, müşterilerinizin size gelmesini değil, bulunduğunuz ilde tek online market olma avantajını sağlar ve satış stratejinizi istediğiniz gibi belirlersiniz.
4-7/24 satış yapabilme imkanına sahip olursunuz.
5- Fiziki market açıp, şubeleşme maliyetlerine katlanmaz sadece istediğiniz lokasyon da reklam çalışması yapıp hemen satışlarınıza başlayabilirsiniz. 6-Teknolojik yatırım yapmanıza gerek kalmaz, sizin adınıza marketsiparisiver.com müşterilerinizin ihtiyaçlarını giderecek ve sizlerin satışlarınızı artıracak planlamaları yapar.

Sizin yapmanız gerekenler ;
1-Yatırım bütçenizi siz belirleyebilirsiniz.
2-Siparişleri teslim edebileceğiniz yaz aylarında ve kış aylarında gelen siparişi eksiksiz ve zamanında teslim edebileceğiniz motor, motorsiklet, taşıt vb
3-Teslimatta tahsilatınızı yapacağınız yazarkasa pos
4-Ve bir ailenin ihtiyacı olan temel market ürünleri ve bunları muhafaza edeceğiniz (derin dondurucu dolap vs.) makul market raf ürünleri
Not:Bulunduğunuz ilde tedarikçilerle anlaşarak ürünlerinizi satabilirsiniz. Boylece stok ve depo maliyetinizi minimize edersiniz.

Çalışma koşulları,
1-www.marketsiparisiver.com sizin tahsilatınıza karışmaz, ticaretinize aracılık eder.Hem sizin satışlarınızı artırıcı ve hem de müşterilerinizin hayatını kolaylaştırıcı altyapıyı sağlar.
2-ilk giriş olarak 500 tl ödersiniz
3-Her ay 240 tl sabit ücret ödersiniz.Bu projenin size günlük maliyeti 8 tl dir. Sitemiz üzerinden verilen siparişlerin toplam tutarından %1 komisyon ödersiniz
4-Hiçbir altyapı maliyetine katlanmaz sitede yapılan ve altyapısında sağlanacak her türlü geliştirici projeden bir bedel ödemezsiniz. Daha fazlası için bizimle irtibata geçin.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: Hedeflenen 25
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Finansal Destekler
Franchise Bayi Yetkilisi: Cihad Yazımcı
Telefon numarası: 0506 679 08 50
Email : marketsiparisiver@gmail.com
Web sitesi: www.marketsiparisiver.com
Adres Bilgileri: İnönü Mah. Orhan Şaik Gökyay Sok. Taşköprü sitesi C Blok No:26 KASTAMONU/MERKEZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here