Meru Döner Bayilik veriyor

Meru Döner

Fast Food sektöründe bayilik veren Meru Döner 15 yıldır sektörde bulunuyor. Franchise konusunda konseptlerini yenileyen firma Meru İskender ve Meru Express isimli 2 konseptte bayilik veriyor. Firma bayilik alan girişimcilere anahtar teslim seçenekleri ile hizmet veriyor. Bayilik alan kişiler İnşaat, Dekorasyon, Eğitim, Pazarlama, Ürün Temini ve Lojistik konularında firmadan tam destek almaktadır.

Meru Döner Bayilik Yatırım Bilgileri

Katkı payı ve reklam bedeli almayan firma 40 m2 ye kadar olan fast food self servis dükkanları için 120.000 lira toplam yatırım bedeli talep ediyor. 15-30 m2 arası yer açmak isteyen girişimciler için ise 90.000 liralık yatırım yeterli oluyor.

Meru Döner Franchise alanlara 30 gün sermaye desteği tanımaktadır. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak Meru Döner için en önemli unsurdur. Kazan kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hem de franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

Meru Döner Lezetleri Hakkında

Meru Döner

Dönerimizin hikayesini, kırmızı etle ilgili ustalığımızı, tavuk etinin sunumundan önce yapılanları, özel sırlarımızı ve tatlılarımızın ağzınızda bırakacağı eşsiz lezzeti oluşturan tüm detayları bizden dinleyin. Meru Döner ürünlerini tattığınızda gurme olmasanız bile o eşsiz hazzı yaşarsınız. Yediğiniz herhangi bir yiyeceğimizin masanıza gelene kadar organik olarak yetiştirilmiş domateslerimizden yeşilliğine, küçük ve büyükbaş hayvanlarımızın otladıkları kekik kokulu çayırlardan işleme alındıkları entegre tesislerimize kadar bu bütünü sizinle buluşturan Meru Döner’de size uygun bir tat muhakkak var. Meru Döner bu lezzetleri sunarken çocuklarımızı da unutmadı. Hamburger, cheeseburger seçeneklerinin yanı sıra doğal ve besleyici dönerimizi, hamburger ekmeğinin arasında değerli çocuklarımızın beğenisine sunuyor.

İnşaat ve Dekorasyon
Meru Döner açmak istenilen dükkanın Alışveriş merkezleri, ana cadde üzerinde olması, okul, dershane, banka, bürolar v.b. yoğunluk alanlarına yakın olması ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olmasına dikkat edilmelidir. Meru Döner olarak yapılan fizibilite çalışması sonucunda onay verilen dükkanın dekorasyon ve kurulum süreci ile ilgilenilerek işletmeye hazır hale getirilir. Franchise departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon işlerinizi Meru Döner’in standartlarında profesyonel ekipler yürütmektedir. Meru Döner dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir.

Eğitim ve Pazarlama
Meru Döner merkez olarak açılış gününüzden itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama desteğini tüm mağazalarına vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu ve destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Oryantasyon süreci mağaza açılış tarihinden 1 hafta önce başlar. Tüm personeller eğitime alınır. Ürün hazırlanışı ve sunumu, hijyen şartları, işletmecilik, müşteri ilişkileri, satış eğitimi bu bir hafta boyunca ücretsiz verilir.

Ürün Temini ve Lojistik
Meru Döner ürünlerini Antalya Organize sanayi bölgesinde ve Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesislerden tüm şubelerine soğuk zincir bozulmadan tek elden ulaştırır. Tam entegrasyona sahip tesisler sayesinde şubelerin tüm ihtiyaçları hızlı ve sorunsuz olarak karşılanmaktadır. Üretim tesislerinde imal edilen tüm ürünler gıda uygunluk spektleri ve analiz raporları ile birlikte gelmekte, şubelere de gıda üretim izin belgeleri ile ulaşmaktadır. Üretim tesislerinde uzman kadro tarafından kontrol edilen tüm ürünler saklama koşullarına dikkat edilerek sevkiyat ve soğuk hava depolarına alınmaktadır. Sevkiyat zamanları şubelerin ihtiyacına göre ayarlanan bir program içinde haftalık olarak yapılmaktadır.

Meru Döner bayiliği almak için bize aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here