Meyveci Anne bayilik vermeye devam ediyor

Meyveci Anne’nin kâr marjı % 300!


Meyveci Anne’nin mönüsünde bardakta, çubukta ve tabakta meyve var. Dilerseniz bal ve çikolata ile kaplanıp, üzerine kuruyemiş ekleniyor. AVM’ler için hazırlanan kiosk’un bedeli 18.880 TL. Diğer seyyar standların bedeli ise 9 bin 880 TL.


Meyveci Anne, Alternatif Kanal’ın bir sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkmış ve geliştirilmiştir. Başta kendi çocuklarımıza ve Dünya çocuklarına, meyve tüketme alışkanlığı kazandırmak ana hedeftir. Bunu yaparken hem eğlendirmek, hem aile ve ebeveynleri motive etmek, hem de meyve ile birlikte sağlıklı ve besleyici yan ürünleri de sunmaktadır.


Meyve, bal/çikolata ve kuruyemiş parçacıkları hem besleyici, hem eğlendirici, en önemlisi de 1-2 denemeden sonra evlerinizde çocuklarınıza/çocuklarımıza kolaylıkla günde bir iki porsiyon meyve tüketme alışkanlığı kazandırır. Bunu yaparken, yerli malı tüketimini arttırır, istihdam yaratır, ülke ekonomisine vergi yolu ile destek de oluruz/olursunuz.


Taze ve günlük tedarik edilen meyvelerimizde kullandığımız Kuruyemiş, Bal ve Çikolata çeşitleri, yerli ve dünya’nın onlarca ülkesine ihracat yapan Ulusal Firmalardan tedarik edilir. Meyveci anne taze, belgeli, analiz raporlu ve Devletimizin Resmi Makamları’nın onayladığı Ulusal Markalarlarla çalışır, hijyen ve insan sağlığını/güvenliği en üst düzeyde tutarak ve denetleyerek ürünlerini sunmaktadır.


Meyveci Anne, çok kısa zamanda Ülkemizin dört bir yanına ve sınırlarımızın dışına ihraç edeceğimiz, çocuklarımız için başlattığımız projelerden ilki olma özelliğini taşımaktadır.

Bu yepyeni ve geleceğin yatırım alanında güçlü bir marka ile çalışmak ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyen girişimciler firma web sayfasından ve iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirler.
www.meyvecianne.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here