Meyveci anne bayilikleri hızla yayılıyor. 250 Tl+kdv ye sizde bayimiz olabilirsiniz

Meyveci Anne Projesi, çocuklara ve yetişkinlere meyveyi sevdirmek, meyve tüketim alışkanlığı kazandırmak, meyvenin sağlıklı ve doyurucu bir ara öğün olduğunu anlatmak ve meyveyi rahatlıkla ulaşılabilecek kadar yakına getirmek amaçları ile hazırlanan, Tübitak’ tan da patent teşvik destekli uluslar arası bir projemizdir.

25 Ekim 2010 da ilk defa internet reklamlarımız Türkiye genelinde başlamıştır ve günlük 10.000 kişiye gösterilmektedir. 29 Ekim 2010 da yazılı basında ilk defa Sabah gazetesiyle, 2010 Kurban Bayramında ilk defa Ulusal TV kanallarında reklamlarımızı başlatmış durumdayız. Reklamlarımız düzenli olarak internet, gazete ve televizyonda devam edecek ve ulusal marka yaratma sürecimizde, ulusal pazarlamada kullanılacaktır.

meyvecianne.com adresinden bize her konuda fikir verebilir, konsept ve kurumsal kimliğimiz ile ilgili pozitif ya da negatif eleştirilerinizi yöneltebilir, bizi nasıl görmek istediğinizi anlatabilirsiniz.

Ana ürünümüz meyvedir. İş ortaklarımız meyveleri bölge hallerinden günlük tedarik ederler taze kullanılır. Ozonlu su ile dezenfekte edildikten sonra, sunuma hazır hale getirilir. Özel imal edilen beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bal kaplama soslarımız olup, Antep fıstığı ve Ceviz de süsleme malzemelerimizdir. Tüm ürünlerimizin analiz raporları ve üretim izinleri bulunmaktadır. Çubukta meyve üretim tekniğine ait Patent haklarımız, Meyveci Anne ye ait marka haklarımız ve Kültür Bakanlığı telif haklarımız tamamlanmıştır.

Girişimcilerden beklentimiz, demirbaş olarak buzdolabı ve benmari sistemi tedarik etmeleri, bu demirbaş malzemelerin çevresine beyaz renk kullanılarak görsellik kazandırmaları ve bazı hijyen ve güvenlik kurallarına uymalarıdır. Aylık 250 TL + KDV marka hakkı dışında reklam katkı payı, cirodan pay ve ya her hangi bir farklı maliyet yoktur. Örnek tasarımları meyvecianne.com adresinden inceleyebilirsiniz. Daha sonraki süreçlerde cafe ve pastane formatlarımızı da piyasaya sunacağız. Bununla birlikte Meyveci Anne markalı bal, beyaz çikolata, sütlü çikolata, okul çantası, t-shirt, şapka lar da piyasaya arz edilecektir. Bu ürün gruplarının satışlarını da iş ortaklarımız yapacaklardır.

Logo ve afişlerimiz, psikologların önerileri dikkate alınarak hazırlanmakta, Stratejik Marka Yönetimimizi ve Reklam&Promosyon, PR çalışmalarımızı Türkiye nin ve Dünya nın bilinen iki ajansı sürdürmektedir.

İlginiz için tekrar teşekkür eder uzun süreli, istikrarlı ve kârlı bir iş birliği dileriz. Saygılarımla, Onur Kozluca

3 YORUMLAR

  1. bende yapmak istiyorum ,bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
    tel:05549791677

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here