Meyveli Gazoz Üretimi ile Farklılaşın

Meyveli Gazoz Üretimi

Früktoz, mısır şurubu, ya da kristal şeker. Yasa neye izin veriyorsa tercih size kalmış. Önemli olan ilginç bir isim altında yerele hitap eden çeşitleri yaratmak. Bu gazozlar doğala özdeş aromayla renklendirilmiş içecek sınıfından değil. Sunum ‘can’ tipi ‘pull-ring’ ambalajlarda da olabilir. Klasik şişlerde de. Kayısılı, Trabzon hurmalı, siyah havuçlu, vişneli, demir hindili, mürdüm erikli gazozlar…

Meyveli Gazoz Üretimi
Meyveli Gazoz Üretimi

Onlarca çeşit, rengârenk, albenili ambalajlar…
En ilginç çeşit ise Güney’e özgü Adana, Antakya ve Mersin’de serinletici meşrubat olan meyan kökü şurubunun gazoz haline dönüştürülmüş şekli. Yatırım fazla değil. Birkaç imalat tankı ve şişeleme bandı yeterli. Önce yerel pazara yönelmek, sonra tüm ülkeye yayılmak mümkün, işin sırrı organik ürünleri kullanmakta. Doğal da olsa endüstriyel aromalı meşrubatlar ‘gazoz’ geleneğine uymuyor. Dahası, bu tür ürünler soda niteliğinde de değil. Gerçek meyveden üretilmiş geleneksel gazozlar.

Dolum hatlarını büyük kentlerin sanayi bölgelerine sipariş etmek mümkün. Gaz tankları hazır olarak alınabilir. Yatırım umulduğu kadar yüksek değil. Geleneksel farkı anlatmak tanıtım için yeterli.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

5 YORUMLAR

  1. bu konu hakkında bilgisi olan yada birlikte yapmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir. 0541 636 44 04

  2. Selamlar benimde ilgimi cekti , ilgilenen arkadaslarla ortak bir calisma da yapabiliriz .!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here