MIDIA InkPhone, 2 Hafta Şarj Ömrüne Sahip

MIDIA InkPhone

Onyx MIDIA InkPhone E kitap okuyucularının ve Basit Telefonların özelliklerine bizleri geri getiriyor ve tek bir şarj ile iki haftadan daha fazla süre açık kalabiliyor.

MIDIA InkPhone
MIDIA InkPhone

MIDIA InkPhone, günümüz akıllı telefonlarının ve e kitap okuyucularının sahip olduğu özelliklerin tamamına sahip değil fakat mevcut olan görevini oldukça iyi bir şekilde yerine getiriyor. InkReader, LCD ekran kullanmak yerine, oldukça az enerji tüketimine sahip ön aydınlatmalı E Ink ekran kullanıyor. Böylelikle 1,000 mAh batarya ile iki haftadan fazla bir süre dayanabiliyor. Ayrıca bu aygıt, çok pahalı olmayan Rockchip CPU, düşük RAM miktarı ve 4GB dahili hafıza ile danıtlmış. İstendiği takdirde microSD kart ile 32GB’a kadar genişletilebiliyor.

Aygıtın bazı kısıtlamalara sahip olmasına rağmen animasyonlu e-reader sayfaları iyi randımanlı çalışmıyor ve Android uygulamalarını  kullanıcılar APK dosyalarını kendi yükledikleri zaman çalışabiliyor. e-reader uygulaması yapılan testlerde oldukça iyi sonuçlar verdi ve bu test sonuçları bu cihazı, sadece okumak ve temel telefon özelliklerinde bir aygıt arayan kullanıcılar için makul bir seçenek haline getirdi.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here