Mihri Vücut ve cilt bakım ürünleri Bayilik veriyor

Mihri Vücut ve cilt bakım ürünleri Bayilik veriyor
Mihri

Mihri Vücut ve cilt bakım ürünleri

Mihri Vücut ve cilt bakım ürünleri bayilik verecek. Ege Teknoloji Kimya “Mihri İstanbul” markasıyla saç bakımı, cilt bakımı, el ve ayak bakımı ile vücut bakım ürünleri üretiyor. Şirke- HAIR LOSS tin Operasyon Yöneticisi Fuat Yanar, Ürünlerimiz Islami yaşam tarzına aykırı maddeler içermiyor” diyor. Ege Teknoloji’nin İstanbul’da 3 bin metrekare kapalı alana sahip bir üretim tesisi var. Bu tesisin yıllık üretim kapasitesi 1 milyon adet. Ürünler internet sitesinin yanı sıra bayiler aracılığıyla satılıyor. Şirket, Türkiye genelinde yeni bayilikler verecek.
Telefon: 0216 449 67 77
E-posta: [email protected]

Mihri

Türkiye’nin kozmetik konusunda Helal Sertifikası vermeye yetkili kuruluşu olan ve konusunda uluslararası akreditasyona sahip; GİMDES tarafından denetlenerek, Helal ürün sertifikası almaya hak kazanmıştır. Helal belgesinin geçerliliği içinde belli aralıklarla düzenli olarak denetlenmektedir.

Mihri İstanbul ürünlerinin, içeriğini oluşturan etken maddelerin, menşei ve muhteviyatı konusunda tüm güvenlik bilgi formları titizlikle incelenmiş, üretim parkı ve ekipmanlarının hijyeni ve işe uygunluğu kapsamlı olarak denetlenmiştir.

Tamamen Müslüman Türk personel tarafından, Gebze İstanbul fabrikamızda üretilen Helal Kozmetik ürünlerimizde kesinlikle;

– domuz yağı,

– böceklerden elde edilen,

– ceninlerden elde edilen,

– petrolden türetilmiş hammadeler,

– ve alkol bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here