Minimalist cüzdan Djin istediği yatırımı topluyor

  Cüzdan dünyasında özellikle son yıllarda sürekli bir değişim söz konusu. Yatırım sitelerinde cüzdanların ilgi görmesi bir çok girişimciyi de bu yönde yeni fikirler üretmeye teşvik etmiş görünüyor. Djin cüzdanda bu yenilikçi ürünlerden birisi.

  DJIN, ihtiyacınız olan her şeye hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan küçük bir cüzdan. Patent bekleyen bir cüzdan olan Djin’de kartları ve paraları koymak için bir klip bulunuyor. Bozuk paralar, anahtarlar ve USB sürücüleri de koyabileceğiniz bu şık cüzdan kuzu derisinden yapılmış bir kaplamaya sahip .

  Bu cüzdan ile eşyalarınıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Anahtarlar için yer bulmayı ve madeni paralar için cebinizde yer aramayı bırakabilirsiniz. DJIN, tüm cüzdanınızı elinizin avucunda görmenizi sağlıyor ve kolay kullanım imkanı sunuyor.

  DJIN’in klibini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. 10 kart, 20 adet para birimi veya ikisini birden cüzdana koyabilirsiniz. Gizli bir çekmecesi olan ürünün RFID teknolojisini de kullanıyor. Köşeleri manyetik olan ürün, cüzdanınızı her açtığınızda ve değerli eşyalarınızı güvende tuttuğunuzda size geribildirim veriyor. Diğer manyetik cüzdanların aksine, DJIN’in mıknatısları stratejik olarak yerleştirilmiş bu yüzden kartlarınızı manyetize etmezler.

  Djin cüzdanın bazı özellikleri

  • Logo ipek ekran baskısı, 3D, yansıtıcı ve sıyrıklara dayanıklı olarak yapılmıştır.
  • Aşınmaya dayanıklı dokunmuş polyester astar 0,2 mm kalınlıkta kullanılmıştır.
  • Güçlü ve esnek olması için ultra ince, tek parçalı, polipropilen enjeksiyonlu iskelete sahiptir.
  • Küçük kıymetli eşyalar için gizli çekmecesi bulunmaktadır.
  • Takviyeli, yuvarlak, manyetik köşelerden oluşmaktadır.
  • Kart koruması için düzeltilmiş kenarları olan paslanmaz çelik klips kullanılmıştır.
  Djin özellikleri

  Djin cüzdan kısa sürede 257 bin dolar fon topladı. Fon toplama aşamasının bitimine 33 gün olan ürün 39 ve 49 dolardan başlayan fiyatlar ile satılıyor. Ürünü yakından incelemek isteyenler bu linkten fon toplama sayfasına ulaşabilirler.

  Girişimci Notu : Bu tarz ürünler yenilikçi ve özel tasarımlara sahip olduğu zaman özellikle genç nesil tarafından beğeniyle karşılanıyor. Günümüzde bir çok aksesuar mağazasında bulamayacağınız bu tip ürünleri üretmek akıllıca olabilir. Instagram ve Facebook üzerinden rahatlıkla pazarlayabileceğiniz bu ürünlere daha çok akıllı teknoloji özellikleri ekleyebilirseniz fikriniz daha cazip hale gelecektir.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here