Miss She Accessories Bayillik Veriyor

Miss She Accessories Bayillik

Miss She Accessories takı sektöründe bayilik veriyor. 2008 yılında kurulan firmanın 13 bayisi bulunuyor.

Bayilik Tanıtımı : Değerli Miss She Ailesine katılmak isteyen GİRİŞİMCİ ;
Kaan Accessories ile yıllardır bijuteri ve aksesuar sektöründe toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Bijuteri sektöründe Balıkesir’de lider konumda olan firmamız , siz girişimcilerimiz ile tüm Türkiye’de yaygın satış ağı ve dağıtım alanı oluşturmak hedefindedir.Kendisine ait tescilli olan Miss She , Kaan Accessories , Verbidon ve Takı Aşkı markaları ile kendi alanında profesyonel ve günün modasına uygun en son trend ürünlerin satışı ve pazarlanmasında sizlerin de marka değerimize katılımınızı beklemekteyiz.

Miss She Accessories
Miss She Accessories

Bu bilgi ve birikimimizi siz değerli girişimlerimiz ile paylaşıyoruz.

KAAN ACCESSORIES markamız; logosundan, mağaza konseptine, ürün teşhir standlarından, etiket ve ambalajlarına kadar tescilli olup; özgün, modern ve trend olan tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır. Kazançlı ve ayrıcalıklı bir işbirlikteliği olan KAAN ACCESSORIES Ailesi’nin siz de bir parçası olun.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

BAŞVURU SÜRECİ : Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için öncelikle web sitemiz üzerindenki bilgiler üzerinden bize ulaşır ve iletişim süreci takip edilir.

BİLGİ ALMA : Web sitemizdeki bayilik iletişim formu doldurularak, telefonla merkezimizden bilgi alınarak veya referans yöntemiyle gerçekleştirilir.

ÖN GÖRÜŞME : Başvuruda bulunan adaylarla ön görüşme yapılır ve bunun sonucunda olumlu olan bayi adayları ile bayilik sistemi ve işleyişi ile ilgili aktarım yapılır.

BAYİLİK DESTEKLERİ

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI

YETKİLİ KİŞİ: Kaan h ateş
CEP TEL: 0532 201 50 04
İŞ TEL : 0266 374 10 40
MAİL : iletisim@kaanbijuteri.com
WEB : www.kaanbijuteri.com www.missshe.com.tr
ADRES:Balıkesir

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. sizin bayılığınız alıp büyük AVM de işyeri kiosk kurmak olabilir mi. şartları ve bayilik bedelini nasıl öğrenebilirim. maliyet hakkında.
    teşekurler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here