Mitto Frozen Yogurt Franchise Veriyor

Mitto Frozen Yogurt Franchise Veriyor 1
Mitto Frozen Yogurt

Mitto Frozen Yogurt Franchise Bilgileri

Tüm dünyada artan obezite ile mücadele ve sağlıklı beslenme çalışmaları Frozen Yogurt’a olan talebi artırmıştır. Hükümetlerin obezite ile mücadele programları ile fast food ve gazlı içeceklere olan talebi azaltma istekleri, düşük şeker, yağ ve kalori oranları ile Frozen Yogurt talebinde tüm dünyada büyük bir artışa neden olmuştur. Özellikle çocukların gelişim dönemlerinde yüksek faydası olan yogurt’un dondurma albenisiyle sunulması aileler ve obezite ile mücadele edenler için Frozen Yogurt oldukça cazip bir alternatif olmuştur. Kalorisinin oldukça düşük olması ve hayatın her döneminde yağ yakıcı, vücut yenileyici ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirici fonksiyonu asırlardır bilinen yoğurt’un tüketilmesine renkli bir yöntem bir alternatif yaratmaktadır.

Mitto Frozen Yogurt
Mitto Frozen Yogurt

Glisemik indeksi düşük, bağışıklı sisteminin güçlenmesine yardımcı, kolesterol düşürücü etkiye sahip, zengin besin içeriği ile lezzetli ve kalıtsal rahatsızlıklara (diabet, kalp ve tansiyon vb.) rağmen risk oluşturmadan sütü sindirmede güçlük çekenler de dahil tüketilebilen bir ürün olarak herkese hitap etmektedir. Ortaya çıkan talebin karşılanması amacıyla 2010 yılından itibaren Frozen Yogurt hammade tedarikçisi olarak Avrupa ve Ortadoğu’ya hizmet vermekteyken, yükselen sektör dinamikleri karşısında Mitto Frozen Yogurt özellikle Türkiye’nin kıyı kesimlerinde şubeleşme yoluna girmiştir. Artan pazar payını göz önünde bulunduran Mitto Frozen Yogurt, Türkiye dışında da franchise ve bayilik çalışmalarına devam etmektedir.

BİLGİ:

Sadece Amerikada 2013 yılında Frozen Yogurt satışları 500 milyon Doların üzerine çıkmıştır.

Yine 2013 yılında dondurma tüketimindeki artış % 3,5 ile sınırlı kalırken, Frozen Yogurt tüketimi %117 artmıştır.

Dünya’da gittikçe büyüyen gıda sektöründe önemli bir paya sahip olan Frozen Yogurt’un, izlenen satış grafiklerinde birim maliyeti üzerinden kar marjı %400 ile %500 arasında değişkenlik göstermektedir.

Uzmanlar önümüzdeki 10 yıl içerisinde Frozen Yogurt’un sağlık ve lezzet teması göz önünde bulundurularak dondurma da dahil birçok ürünün yerini alacağını öngörmektedirler.

TERCİH EDİLEN ALANLAR

KİOSK

AVM’ler, plajlar, beach cluplar, çocuk eğlence alanları, sine-malar, spor merkezleri, gross marketler, üniversite kantinleri ile hali hazırda hizmet veren işletmelerin iç ve dış alanlarında kurulabilecek konseptli kiosklarla tüketiciyle buluşuyoruz. Kiosk tasarımı belirlenen alanın ebatlarına göre Mitto Frozen Yogurt tarafından yapılmaktadır.

CORNER

Seçeceğiniz makinenin ölçülerine ve bize ayrılan alana uygun çözümlerle, görselliğiyle markamızı ayrıştıran ve ürünü ön plana çıkaran yaklaşık 2 m olarak tasarladığımız satış noktalarıyla, var olan kafe, restoran, bar konseptlerinde yüksek cirolara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Corner tasarımı belirlenen alanın ebatlarına göre Mitto Frozen Yogurt tarafından yapılmaktadır.
SHOP

Konsept shoplar için ayrıca mimarlarımız tarafından özel tasarımlar yapılmaktadır.

Mitto
Mitto

FRANCHISE’LARA VERİLEN HİZMETLER

I. Ekipman

Frozen Yogurt makinesi firmamız tarafından Franchise bedeli içerisinde temin ve teslim edilir.
II. Eğitim

1 Haftalık Eğitim Programı Franchise’nin şahsına yada yöneticisine ve ilk ekibine verilir.

Makine ve Teçhizat eğitimi
Servis ve lobi eğitimi
Kasa ve idari eğitim

III. Lojistik Destek

Frozen Yogurt hammaddesi, logolu kap ve kaşık dahil kullanılacak tüm malzeme firmamız tarafından temin ve teslim edilir.
IV. Denetim

Mükemmel kalite, eğitim ve sürekli denetim ile sağlanabilir. Tüm denetimler Mitto Frozen Yogurt tarafından yapılırken, franchise’ye kendi şubesini denetleme ve kontrol yolları öğretilir.
V. Cost-Control

Mitto Frozen tarafından kurulacak kamera ve mal takip sistemi ile şubelerin satışları haftalık ve aylık bazda envanteri ile birlikte karşılaştırma imkânı sağlanır.

Düşük Yatırım Maliyetleri Ve Yüksek Kar Marjı!
Gastronomi branşından gelemeyenlere de uygunluk!

Mitto Franchise sisteminin en önemli özelliği kuruluş yatırımının çok yüksek olmaması ve gastronomi eğitimi almamış kişilerin dahi kısa süreli bir eğitim programı ve sistemin açıklığı sayesinde bu cazip iş koluna girme ve başarı sağlama imkanlarının olmasıdır.

Gelişen Sektör

Bilimsel araştırmalar tartışmasız kanıtlamıştır ki dünyada sağlıklı ürünleri tüketim eğilimi her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden frozen yogurt sektörü bir patlama yaşamakta ve günümüz dünyasının tüketim alışkanlıkları içerisinde yerini almaktadır. Mitto Frozen Yogurt sisteminin günlük olarak taze hazırlanmış mamulleri sağlıklı koşullarda sergilenerek anında tüketime sunulmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Mitto İletişim Bilgileri

30 Sok. Tokay Apt. No: 1/1 D: 6 Güzelyalı – İzmir
iletisim@mittofrozen.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here