Mobil otel, konuklarına sürpriz konumlar sunuyor

Sleeping Around, her bir konuk için farklı konumlara yerleştirilmek üzere dört nakliye konteynerini geçici otellere dönüştürdü

Mobil Hotel
Mobil Hotel

Geçtiğimiz yaz düzenlenen Olimpiyat Oyunları‘nda Londra’da bir taksi şoförünün, esnek konaklama alanlarına ihtiyacı olan turistler için aracını geçici otel odasına dönüştürdüğüne şahit olmuştuk. Şimdi de Belçika merkezli Sleeping Around, her bir konuk için farklı konumlara yerleştirilmek üzere dört nakliye konteynerini geçici otellere dönüştürdü.

Metal konteynerler, sürekli yenilenebilir malzemelerden bir banyo ve bir yemek alanı olmak üzere şık tasarımlı bir otel odasına dönüştürülüyor. Tek bir belirli yerde konaklamak yerine, konteynerler Antwerp’in farklı bölgelerine taşınıyor ve bir gecelik konaklayacak misafirleri bir sürpriz bekliyor. Rezervasyonlarını onayladıktan sonra, müşteriye otel odasının konumu GPS yönlendirmesi ile bildiriliyor. Sleeping Around, halen Scheldt Nehri’nin kıyısında bulunuyor, ancak yeni bir konum belirlemeyi hedefliyor. Bu iş fikrindeki konaklama ücreti de gecelik 149 Avro civarında.

Sleeping Around, ziyaretçilerine tam olarak nerede kalacaklarını bilmedikleri değişik ve sıradışı bir serüven deneyimi sunuyor. Hizmete esnek bir yaklaşımla hedef kitle başka nasıl etkilenebilir ki?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here