Mobil sahne fikrine 800 bin dolarlık yatırım yaptı

Bir girişimci genel seçimler öncesinde siyasetçiler için 25 bin kişiye hitap edebilmeye olanak sağlayan mobil sahne yaptı.
Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir girişimci, genel seçimler öncesinde, 800 bin dolarlık yatırımla, siyasetçiler için “Mobil sahne” yaptı.

“Mobil sahne”nin 25 bin kişiye hitap edebilmeye olanak sağlayan güçlü bir ses sistemine sahip olduğu bildirildi.

Ses ve ışık sistemleri alanında İnegöl’de faaliyet gösteren firmanın sahibi Erhan Akgün, hızın özellikle siyasetçiler için büyük önem taşıdığıması nedeniyle bu projeyi hayata geçirdiğini belirtti. Akgün, şöyle devam etti:

“Sahnenin tasarımı tamamen bana ait. Sahneyi 43 kişilik ekiple, 11 ayda tamamladık. Genel seçimler öncesinde bu alanda önemli bir açığı kapattığımızı düşünüyorum. Türkiye’de mobil sahne olarak, en büyüğünü, en donanımlısını ve işlevlisini yaptık. Mobil sahnemizde 25 bin kişiye hitap edebilmeye imkan tanıyan ses sistemimiz mevcut.

Sahnenin halkın görmediği bölümünde VIP odası, tuvaleti, diğer yanda kulisi bulunuyor. Tek yönlü sahne kategorisinde 90 metrekare ile Türkiye’nin en büyük mobil sahnesidir. Yine kullanım amaçları ve 60 metrekarelik reklam alanı büyüklüğü var. Özel yapılmış rüzgar duvarları bulunuyor. 10-15 yıllık kullanım ömrüne sahip sahne, farklı yerlerde günde 2-3 miting için kullanılabilir. 40 kilowatlık jeneratörü bulunuyor.” Dünya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here