Modern Akıllı Bebek Monitörü

9

Evoz adlı, Hd Video, ağlama sensörü, bebek takibi gibi özelliklere sahip bebek monitörü ile tanışın.

20150205074204-evozgi2f

Günümüz dünyasında ebeveynler bebekleri ile daha fazla ilgili ve onlar için daha fazla endişelilerdir. Ebeveynler bebeklerini bir bakıcıya bıraksalar bile, gözleri arkalarında kalmaktadır. Bu nedenle geliştirilen Evoz adlı ürün, bebeğin tam bir şekilde takip edilmesini sağlıyor.

Hd görüntü sağlayarak istenildiğinde kayıt yapabilen cihaz bunun yanında ağlama sensörü ile de ebeveynleri uyarabiliyor. Sahip olduğu HD kamera sayesinde bulunduğu ortamı geniş bir şekilde gören cihaz sadece bebeğin değil, bulunduğu ortamdaki herşeyin görüntüsünü alıyor. Bunun yanında bebeğinizi uzaktan en sevdiği müzikleri çalarak sakinleştirme şansına da sahipsiniz. Evoz sahip olduğu termometre ile odanın sıcaklığını da görmenizi sağlıyor ve fazla soğuk ya da fazla sıcak olmadan müdahale etmenize imkan sağlıyor. Ürünün üzerinde bulunan sensörler ile bebeğinizin durumunu an be an takip edebiliyor, bebeğiniz hakkındaki bilgileri kaydederek daha sonra inceleyebiliyorsunuz.

Sahip olduğu özellikler ile dünyada bir ilk olan Evoz adlı ürün ebeveynler için harika imkanlar sunmakta.

Tüm bu özelliklerin yanında, cihaz bebeğinizin davranışlarınızı kayıt etme imkanı sunarak gerektiğinde yetkili insanlarla iletişim kurmanıza ve tavsiyeler almanıza imkan sağlıyor. Bu özelliği ile de dünyada ilk olan ürün Indiegogo üzerinden satılıyor. Satış fiyatı 150 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here