Modius Zayıflattığını İddia Ediyor ve 2 Milyon dolar Fon topladı

Modius

Modius zayıflama sektörüne yeni bir bakış açısı sağlayan bir ürün. Modern diyetlerin işe yaramadığı sebebiyle geliştirilen Modius ürünü başa takılıyor. Vücut ağırlığını azaltmanıza ve yağsız bir vücut kazanmanıza yardımcı olan ürün yeni bir teknoloji olarak lanse edildi.

Modius

Dünya genelinde insanlar yalın ve sağlıklı bir vücut yapmaya çalışıyorlar. Bu sadece bireyler üzerinde değil tüm sağlık sistemlerinde de büyük bir baskı oluşturuyor. Sinirbilim ise sağlıksız kilo alımının sıklıkla kontrol edilen bir sorun olduğunu kanıtladı. Bu yüzden Modius’u icat eden girişimciler Ekim’den bu yana 2 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardılar.

Çoğu insan birkaç kilo vermeyi, yağsız ve sağlıklı bir vücutta kalmayı çok ister. San Diego, California merkezli nörobilimciler tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü Modius eğer işe yaramaz ise paranızı geri alabiliyorsunuz. Cihaz beynin vücut ağırlığını doğal olarak etkilediği ve yağsız bir vücuda ulaşmaya yardımcı olduğu görülen bir bölümünü uyararak çalışıyor.

Modius cihazı ile ilgili video

Modius neredeyse herkesin vücudunda çalışabilecek özellikte. MODIUS’un arkasındaki bilime bakan çalışmalarda, % 16’ya varan oranda vücut yağ azalması görülmüş. Çalışmalar ayrıca iştah azalması ile birlikte pozitif hormonal değişikliklerin olduğunu kaydetti.

MODIUS nasıl çalışır?
MODIUS, hipotalamusa bağlanan vestibüler siniri uyararak çalışır. Hipotalamus, beynin vücut ağırlığını ve iştahını kontrol eden alanıdır. Vestibüler stimülasyonun vücut ağırlığını etkilediği gösterilmiştir. Baş Bilim Sorumlusu ve kurucu ortak Paul McGeoch; “Modius, günde sadece bir saat ya da her gün kullanılabilir diyor. Modius, sağlıklı ve uygun bir yaşam tarzı ile birlikte kullanıldığında, kilo yönetimi hedefleriyle yetişkinlere yardımcı olmayı amaçlıyor. Biz bundan çok eminiz diyen satıcılar mutlu olmayan müşterilere paralarını geri alabileceklerini söylüyor. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here