Mokacam Mini 4K Kamera 694.629 Dolar Fon Topladı

Mokacam Mini 4K Kamera

Dünyanın en küçük 4K kamerası olan Mokacam Indiegogo sitesinden 694.629 Dolar Fon Topladı. Özellikle mini boyutlarıyla tasarlanan bu kamera herkes tarafından kolayca kullanılabiliyor. Kameranın üzerindeki 270 derece döner ekranla birlikte istenilen görüntü istenilen açıdan çekilebilecek.

Mokacam
Mokacam

Avucunuza sığabilecek büyüklükte olan 4K video kamera küçük olmasına rağmen bir ekranı var. 16 megapixellik sensörü bulunan kameranın son teknoloji mikrofon desteği sayesinde ortamdaki sesleri kalite bir şekilde kaydedebilirsiniz. Farklı renklere sahip kamerayı bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Arabanız’da evinizde güvenliğinizi arttırmak için mükemmel bir ürün olabilir. Akıllı cihazınız ile bağlantı kurabildiği için canlı görüntüleri anında cihazınız dan görüntüleyebilirsiniz.

Mokacam kamera özelliklerinden bir kaçı

Mokacam 7 katmanlı hepsi cam lenslerden oluşan kamera, 16 Megapixel, 152 derece görüş açısı, H.264 kodlama özelliklerine sahip. 4K 15 fps ve 1080p 60 fps çekim yapabilen Mokacam, 7 adet hepsi birbirinden güçlü 16 MP Sony IMX206 sensör lenslere sahip ve böylece gerçekçi renkler, detaylar ve netliği kolayca sunabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here