Monier&Monier Bayilik – Erken Yaş İngilizce

Monier&Monier Eğitim kategorisinde Erken Yaş İngilizce Öğrenimi konusunda bayilikler veriyor. 2014 yılında kurulan firmanın 4 bayisi bulunuyor.

Monier&Monier Erken İngilizce markamız 3-12 yaş gurubunu hedeflemektedir.

Cambridge Üniversitesi,Baby Tv ve Kaplan İnternational kurumlarının hazırladığı Dünyanın En İyi Erken İngilizce programıdır.
Monier and Monier, Cambridge English: Young Learner ve Common European Framework müfredatına paralel olarak yapılandırılmıştır.Bu sayede, gerçek hayatta kullanılan 10.000 İngilizce kelimeyi çocuklar kolaylıkla öğrenirler. Öğrenciler, Monier and Monier müfredatına çalışarak (Starters, Movers and Flyers) sınavlarına hazırlanır ve aynı zamanda temel İngilizce dil yeteneklerini geliştirirler.

Monier and Monier
Monier and Monier

İngilizce Dil Öğretiminde Türkiye’de yıllardır karşılaşılan zorlukları, esnek ders planlarımız ve öğrenci gelişimini anında kontrol edip raporlayan ‘Öğrenim Yönetim Sistemi’ ile aşın.İngiIizce dil öğrenimini, 2000’den fazla online oyun, aktivite kitapları, şarkılar ve videolar ile eğlenceli hale getirin.Monier & Monier, öğrencileri İngilizce öğrenmeye motive eden dört yıllık bir programdır.Monier & Monier, yaklaşık 2000 online oyun, 22 öğrenci aktivite kitabı ve eğlenceli 400 ‘den fazla ders planı içermektedir. Daha fazlası, Online Öğrenim Yönetim Sistemi sayesinde, anında öğrencilerin evdeki ve okuldaki gelişimini kontrol eder ve dahası ekstra ders aktiviteleri indirebilirsiniz.Ücretiz IPad,IPhone ve Android uygulamaları mevcuttur.

Bayilik Şartları : Merkezi ve ulaşım sorunu olmayan bölgeler tercih edilmelidir.Giriş katları veya müstakil binalar sistem için uygun olabilmektedir.

Bayilik Destekleri : Anaokulu,Etüt ve Kurs Merkezleri sisteme hızlı bir şekilde girebilmektedir.İlk kez açılacak Erken Yaş Dil Merkezlerine tasarım ve yer seçiminde destek olmaktayız.Sistem eğitimi ücretiz yapılmaktadır.
Sınıflarda akıllı tahta bulunmak zordundadır.
Sistemimiz akıllı tahta uyumludur.
Bayilik Yatırım Maliyeti : 10.000tl

Yetkili Kişi : Atakan Azaplar
Adres Bilgileri : Önay Garden Residence Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. 1979 Sok. No: 16 Kat: 1 Daire: 15 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 05335164259
Web sitesi : www.moniermonier.com
E-Mail : atakan@moniermonier.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here