Moonwalker Ayakkabı 240.000 Dolar Fon Topladı

Moonwalker Ayakkabı 240.000 Dolar Fon Topladı 1
Ayda Yürüyüş

Moonwalker Fütüristik kentsel ayakkabılar özel olarak tasarlanmış. Ay’da yürümek gibi bir his yaşatan ayakkabı İndiegogo’da 240.000 dolarlık bir yatırım almayı başardı.

Moonwalker
Moonwalker

Şöyle bir arkamıza yaslanıp düşündüğümüz de vücudumuzun en çok kullandığımız uzvunun ayaklarımız olduğunu anlayabiliriz. Bütün işlerimizi halletmek için aslında onlara ihtiyacımız var. Aslında demek mantıksız olur çünkü onlara gerçekten ihtiyacımız var. Ancak bizim için bu kadar önemli olan ayaklarımıza pek önem vermiyoruz. Kimi zaman maddi sıkıntılardan dolayı önem veremiyoruz kimi zamanda onların sağlığı hiç aklımıza gelmiyor.

Aslına bakarsanız ayak sağlığı demek vücut sağlığı demek. Vücudun bütün yükünü çeken ayaklar sadece yükünü çekmek ile kalmayarak sinir sistemimizi de etkilemektedir. Doğru ayakkabı kullanılmadığında bel fıtığı riskinin arttığını biliyor muydunuz. Bu gibi riskleri ortadan kaldırmak için birden fazla çeşit ayakkabı cinsi üretilmektedir. Tabii ki bunların bir çoğu sağlıktan ziyade gelir elde etmek ve cebinizde ki parayı kendilerine aktarmak için çıkartılıyor bu durum herkes tarafından bilinmekte. Ama bu ayakkabının kaliteli ve rahat olması insan sağlığını iyi yönde etkilemediği anlamına gelmiyor tabii ki. Gelelim bugün sizlere tanıtacağımız ürüne. Ürünümüz adı Moonwalker.

Ayda Yürüyüş
Ayda Yürüyüş

Bilindiği gibi Ay’da yer çekimi Dünya’ya nazaran daha az olduğu için orada sanki havada yürüyormuş hissine kapılabilirsiniz. İşte Moonwalker isimli ürününde tam olarak yaptığı bu. Sahip olduğu teknoloji sayesin de yeryüzün de yürürken sanki havada yürüyormuş hissiyatına kapılacaksınız. Moonwalker isimli ürünü geliştiren firma geliştirdikleri proje için gerekli mali fonu bulabilmek adına indiegogo isimli site sakinlerinden fon talep ettiler. İstedikleri fonun tam % 984 katını toplayan moonwalker isimli proje tam tamına 240.986 dolar fon toplamayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here