Moose Dünyanın En Fonksiyonel İş İstasyonu Çantası

  548

  Her yerde kendi özel iş istasyonunuzu oluşturan yenilikçi özellikleri ile yeniden tasarlanan dizüstü bilgisayar çantası Moose 132 bin dolarlık yatırımı geçmiş durumda. 109 ve 140 dolar gibi fiyatlar ile talep toplayan iş fikri aslında yeni bir fikir değil. Var olan fikirlerin inovasyon uygulanmış hali diyebileceğimiz Moose İş İstasyonu Çantası 10 bin dolar toplamak için başvuruda bulunmuş ve kısa sürede istediği yatırımın 10 katını elde etmeyi başarmış durumda.

  2018 yılının Şubat ayında teslim edilmeye başlanılacak olan ürün şimdiye kadarki en işlevsel laptop çantası olarak lanse ediliyor.

  Moose Designs dizüstü bilgisayar çantası, mobil girişimciler ve maceracı insanlar için profesyonelce yapılmış, şık ve yenilikçi olarak tasarlanmış bir çanta. Bu dizüstü bilgisayar çantası sadece bir çanta değil aynı zamanda yalnızca bir dizüstü bilgisayar taşımaktan çok daha fazlasını yapan bir mobil iş istasyonu.

  Moose

  Patent beklemekte olan ürün akıllıca yerleştirilmiş farklı cep tipleri ve şık tasarımıyla günlük yaşam tarzınıza uyacak şekilde düşünülmüş.

  Cep telefonu kılıfının net malzemesi, telefonun cebe girmesine, görülebilmesine ve dokunmatik ekran telefonun torbadan çıkarmadan çalıştırılmasına olanak tanır. Bu yenilikçi fikir, yalnızca iletişimi son derece kullanışlı kılmakla kalmaz aynı zamanda sağ üstte bulunan dahili USB bağlantı noktasından telefonunuzu şarj ederken her zaman güvenli bir yerde tutar. Mobil iş istasyonu dizüstü bilgisayar çantası, sık sık hava yolcularının en büyük zorluklarından birine de dikkat çekiyor. Çanta, ekonomi sınıfında bile, önünüzdeki koltuğun arkasındaki havayolu masalarını katlayarak mükemmel şekilde çalışacak şekilde boyutlandırılmıştır. Çantanın kanatları orta koltukta dahi mahremiyet sağlıyor ve 39.000 feet’teki çalışma keyfi haline geliyor.

  Moose Çanta

  Yenilikçi fikirler laptop çantası açıldığında hepsi birden fazla 15 cepten tutunda dokunmatik ekranlı telefon cebinden, farklı elastik kayışlardan ve dışarıda özel bir çalışma alanı yaratan ustaca yan cep kanatçıklarına kadar kendisini belli ediyor. Dahili USB bağlantı noktası, su geçirmez fermuarlar ve kumaşlar ise çantanın diğer özelliklerinden.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here