Motovento Bayilik Veriyor

Motovento Bayilik

Dünyaca ünlü motosiklet sürücü güvenlik donanımları, aksesuarları ve yedek parça markalarının yer aldığı Türkiye’nin ilk ve en büyük konsept markası Motovento, bayilik veriyor.

Motovento
Motovento

Türkiye’de motosiklet kullanımı her geçen gün artarken buna bağlı olarak yeni iş kolları da gelişiyor. TUİK’in Motorlu Kara Taşıtları hakkında yaptığı son rapora göre, trafiğe kaydı yapılan taşıtların % 20’sini motosikletler oluşturuyor. Bu rakam motosiklet kullanımının gün geçtikçe yaygınlaştığını göstermekte. Bu kapsamda motosiklet sürücü güvenlik donanımları, aksesuarları ve yedek parça sektörü hızla gelişiyor.

Motovento
Motovento

UMA – Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde kurulan Motovento, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar için hazırlamış olduğu özel bayilik seçenekleri ile motosiklet tutkusunu işe dönüştürmek isteyenler için de yeni bir iş alanı yaratmış oluyor.

Motovento, motosiklet sürücü güvenlik donanımları, aksesuarları ve yedek parça alanında dünyaca ünlü markaları tüketicilere sunmakta. Motovento mağazalarında Alpinestars motosiklet sürücü aksesuar ve güvenlik giysileri, Airoh , HJC, Origine, Nitek kaskları, K&N filtreleri , Shad çantaları, Puig ve Rizoma motosiklet aksesuarları, Bel-Ray yağları ve çok daha fazlası yer alıyor.

Motovento yatırımcılara bir çok avantajlı bayilik fırsatları sunuyor.

Sınırlı sayıda bayilik verecek olan Motovento’nun bayilik şartları hakkında bayilik@motovento.com email adresinden veya 444 80 85 nolu UMA çağrı merkezinden detaylı bilgi alınabilir.

Sponsor

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here