Mr Burger ile Ömür Boyu Bedava Hamburger Yemek İster misiniz?

Mr Burger ile Ömür Boyu Bedava Hamburger Yemek İster misiniz? 2

Hamburgeri çok sevmenize rağmen tasarruf da yapmak istiyorsanız bu anlaşma tam size göre!

hamburger-bedava

Avustralya’da bulunan Mr Burger adlı orta ölçekli hamburger zinciri ilginç bir kampanyaya imza attı. İlk şubesini Avustralya’nın Melbourne kentinde kurmuş olan fast-food zinciri, yaptığı ömür boyu ücretsiz hamburger promosyonu ile, kurulduğu ülkeyle kalmayarak dünyada da büyük yankı uyandırdı.

Restoranın yaptığı kampanyaya göre ismini resmi olarak “Burger” olarak değiştiren kişiye ömür boyu ücretsiz hamburger verilecek.

Firmanın pazarlama müdürü Maleik Edwards konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Fikir, diğer restoranlarla olan rekabetimiz üzerinde çalışanlarımız ile yaptığımız takım toplantısında ortaya atıldı ve gerçekten desteklendi. Dünya gündemi sürekli olarak İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması ve Amerika’daki seçimler gibi sıkıcı konularla dolu. Biz bunu bir nebze de olsa değiştirebildiğimiz için mutluyuz.” şeklinde konuştu.

hamburger-mr-hamburger-bedava

Kampanyaya göre, 18 yaşından büyük olmalı, resmi olarak adınızı “Burger” olarak değiştirmelisiniz. Ayrıca isim değiştirme masraflarını da Mr. Burger şirketi karşılıyor.

İşlemler tamamlandıktan sonra isim değiştirme belgelerini firmaya e-posta ile göndererek kampanyaya başvurabiliyorsunuz. Ayrıca kampanyaya göre haftada 7 adet hamburger ile sınırlısınız. Bu sınıra uyduğunuz sürece ömrünüzün sonuna kadar her gün ücretsiz bir hamburger yiyebiliyorsunuz.  Ayrıca kampanya, işlemleri tamamlayarak başvuran ilk 10 kişi için geçerli.

Promosyon, sadece eğlenceli bir gündem yaratmakla kalmadı ayrıca restoranın adını tüm dünyaya duyurmuş oldu.

1 YORUM

  1. bu hamburgeri denedim ve o günden sonra hamburgerden soğudum. heee birde artık körüm evet artık olanlar bu reklamı izleyince oldu.

    ben bu hamburgere puan versem 10 verirdim tabi -10…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here