Mr.Wet Clean Kuru Temizleme Bayilik Bilgileri

Bayilik Kategorisi : Kuru Temizleme
Firma İsmi : Mr.Wet Clean Kuru Temizleme
Kuruluş Yılı : 2005
Şube Sayısı : 2

Kuru temizleme
Kuru temizleme

Firma Tanıtımı : Mr.Wet Clean Yeni Teknoloji , Biyo Ekolojik Kuru Temizleme ;  3 yıllık Araştırma , Geliştirme (inovasyon) çalışması sonucunda, Profesyonel Wet Clean Makinesinin özel program ve biyo-ekolojik karışımlarla yünlüleri ve hassas tekstil ürünlerini bozmayan yıkama yapmayı başardı.

Dünyadaki İlk ve Tek Wet Clean onaylı makineyi işletmemizde yaklaşık 6 yıldır kullanıyoruz. Bu sistemle, Kuru temizlemeye girmesi şart diye bilinen yün, ipek, kürk, deri, güderi giysiler hiç sorunsuz, kısa sürede ve daha iyi şekilde temizleniyor.

Mr.Wet Clean bir sistem ;

Temizleme ve Sıkma ,Özel makine ve biyo ekolojik karışım ile yapılıyor. Programları farklı olduğundan yünlüler, ipekliler, pamuklular ayrı ayrı temizleniyor. Koruyucu temizleme programında, kazanı yarısına kadar doldurulan makine, giysilere çok daha nazik davranıyor.

Özet olarak Mr.Wet Clean sisteminin basit anlamda işleyişi şu şekilde;

Yeni Teknoloji Kurutemizleme yaparken suda çözünebilen yani, çevre dostu biyo ekolojik karışım kullanıyoruz. Aynı zamanda su iyi bir çözücüdür lekeleri tam anlamı ile çıkarır ve su içerisinde bulunan minerallerde tekstil ürünlerimize, eğer ki uygun karışım kullanılırsa canlılık, hacim kazandırır ve ömrünü uzatır.
Sistemimizde kullandığımız toplamda 8 çeşit biyo ekolojik karışım var.
”Bir tanesi temizler, bir tanesi yumuşatır, biri dolgunluk ve hacim kazandırır, biri lekeleri söker, biri çekmeyi önler, biri renkleri canlandırır, biri mikrop ve bakterileri öldürür, bir diğeri de kırışıklığı önler”

Bayilik Şartları : 2 tip bayilik var;
Mr.Ütücüm ve
Mr.WetClean Kuru Temizleme olmak üzere…
Bayilik Destekleri : eğitim, reklam , proje vs.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 15.000 TL ila 50.000 TL arası

Adres: seyh sadrettin mah.Konevi sok.No:7 / B
Şehir: Konya- Türkiye
İlgili Kişi : Hakan ÇAKIR
Telefon Numarası : (332) 3202428
E-posta : info@mrwetclean.com
Web Sitesi : www.mrwetclean.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here