Mr.Pizza Franchise

Mr. Pizza, işletmenin başında duracak kişinin en az %51 hisseye sahip ve finansal gücünün ortalama yatırımı karşılayabilecek seviyede olmasını istenmektedir. Bu kişi zamanının büyük bölümünü ve enerjisini Mr. Pizza dükkanına adamalıdır.
Ön protokol dönemindeki teorik ve pratik eğitimlerde başarılı olmalıdır.

Mr. Pizza herşey dahil kurulum maliyeti ortalama 80.000$ + kdv’dir.
Toplam yatırım değeri kiralanan dükkanın metrekare alanı,cephesi,kiralandığı andaki fiziksel durumu ve açılışta beklenen iş kapasitesiyle orantılı olarak farklılık gösterebilir. Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, üniformalar ve mutfakta kullanılacak araç ve gereçlere kadar her şey dahildir. İdeal metrekare değerleri 90-150 arasıdır.

Mr.Pizza Franchise Anlaşması kaç yıl için imzalanır ve Ana Franchise’a aylık ödenen bir ücret var mıdır?

Süre 10 yıldır. Aylık ödenen bir para yoktur.

Mr.Pizza Franchise Olmaya Hazırmısınız

Başarılı bir iş birlikteliği için, sorunlar önceden halledilmeli!
Franchise satın almayı sadece bir yatırım olarak değil bir iş olarak görmeniz gerekiyor. İşin detayını bilmeniz gerekmiyor ancak, yapılan işin sizin için uygun olup olmadığını ve bu işi yapmayı ne kadar istediğinizi sorgulamanız ilerde çıkacak sorunların şimdiden bertaraf edilmesine imkan tanıyacaktır.
İyi işleyen bir sistemin parçası olmanızda gerekli zamanı harcamak zorunda olacağınızı unutmamanız gerekir.

Beklentilerinizi netleştirin

Mr. Pizza’nın sizden beklentilerini anlayın . Siz de beklentilerinizi ortaya koyun, nasıl bir iş istediğinizi, kar beklentinizi tam olarak belirleyin. Nasıl bir hizmet nasıl bir ürün beklediğinizi, başka şirketlerden satın alma yapıp yapamayacağınız, çalışanların eğitimini nasıl sağlayacağınız gibi konuları detaylı olarak inceleyin.

Müşterisini Tatmin Eden Bir İsim Olmalı :

Franchise almanın en popüler nedeni, birikiminizi başarılı oturmuş bir işte değerlendirebilmektir. Bunun kadar önemli bir diğer faktör de işbirliği yaptığınız firmanın müşterisini ne kadar tatmin ettiğinin. İş yapabilmek için “ispatlanmış bir sistemi” satın alıyorsunuz. Markanın mevcut olduğu yerlerde müşteriler tarafından ne kadar sevildiği ve tercih edildiği hakkında küçük bir araştırma yapın.

İyi Bir Eğitim Programı:

Şirketin size her yönüyle güçlü bir eğitim programı sunmasını sağlayın. Başarılı bir franchise olmanız için ürün ve hizmetle ilgili eksiksiz bir eğitim almanız gerekiyor.
Mr Pizza ile franchise alan arasındaki bu ticari ilişkiye iş birlikteliği de diyebiliriz. Birbirinden tamamıyla bağımsız iki ayrı ticari işyerinin ticari ortaklık olmadan, ortak başarı için bir amaca doğru yürümesi diyebiliriz.

İş Anlayışımız
İşletmecilik anlayışımız, kurallarımızdan taviz vermeden uygulanan “müşteri memnuniyeti” esası üzerine kurulmuş bir anlayıştır.

Zamana karşı yarışan bir gıda işletmesi olamamız sebebiyle.

-Hijyen

-İşyeri disiplini.

-Zamanın iyi kullanımı.

Ve sonuç olarak tabi ki %100 müşteri memnuniyeti dayandığımız vazgeçilmez kurallarımızdır.

Rekabeti iyi yönetmenin başarının tek anahtarı olduğu günümüzde, yukarıdaki unsurlar bizim için vazgeçilmezlerdir.

Bu anlayışla kurmuş olduğumuz zincirimizi büyütmek ve yayılmak bizi olduğu kadar müşterilerimizi gururlandıracak ve kalite anlayışımıza katkılar sağlayacaktır.

Bu sloganların üzerimize yüklediği lezzet, servis, zamanlama ve ürün kalitesi sorumluluğunu işletmelerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin her noktasında müşterilerimize hissettirmek bizim ilkemizdir.

Nasıl Franchise Olunur ?
Başvuru : Franchise olmak isteyen adaylar web sitemizden yada firmamıza ulaşarak başvuru formunu doldururlar.

İlk görüşme : Adaylarla ilk görüşme sağlanır, firmamız tanıtılır aday hakkında bilgi alınır. Firmamızın ve adayın beklentileri ortaya konur, bu beklentilerin karşılanıp karşılanamayacağı kararı iki tarafça verilir.

Hareket planı : İlk görüşmenin olumlu geçtiği adayla ön protokol yapılır ve ön ödeme alınır. Bundan sonra çalışmalara rehber olacak hareket planı hazırlanır. Bu plan, takvimi ve pazar araştırmasını kapsar.

Karar : Hareket planını firma yönetimimiz inceler ve sözleşme için son değişiklikler yapılır.

Sözleşme : Verilen karar doğrultusunda sözleşme imzalanır. Kalan ödeme alınır.

Açılış hazırlıkları : hareket planı çerçevesinde başlanır. Bu dönem dükkan hazırlığını, eğitimleri ve diğer hazırlık safhasını kapsar.

Açılış : Dükkan açılır.

Mr.Pizza Desteklerimiz

Mr.Pizza Tanıtım

Mr.Pizza farklı tanıtım kanalı alternatiflerini Franchise Alana sunar. Gerekli strateji beraberce tesbit edilir.Yeni promosyonların ve reklam konularının tanıtımı için dükkan ve Mr. Pizza gerekli tanıtım çalışmalarını yapar. Mr. Pizza her dükkânın broşürlerinin dağıtımının sorumluluğunu kendisi alır ücreti karşılığında dağıtımını yaptırır. Broşür dağıtılacak yerin konumuna göre dükkan sahibi fiziksel denetlemesini yapar ve Mr. Pizza’ya rapor eder, beğenmediği noktaları iletir.
Ayrıca Mr. Pizza farklı yöntemlerle denetlemelerini yapar.

Mr.Pizza Eğitim
Dükkân açılmadan ve açıldıktan sonra tüm personel kendi konularına göre Mr. Pizza anlayışına gelene kadar eğitim verilir, Mr. Pizza kalitesi her personel için vazgeçilmez bir bilinçtir. Hizmet sektöründeki başarının, bu bilincin herkesce hazmedilmesi ve uygulanması sonucu geleceğinin tüm çalışanlarca anlaşılmasına kadar eğitimimiz sürecektir.

Mr.Pizza Gelişme
Mr. Pizza farklı şehir ve dükkanlardaki tecrübesini sözkonusu dükkan içinde seferber ederek dükkanın cirosunun artırılmasından müşterilerinin tatminine kadar her konuda bilimsel çalışmalar yaparak somut sonuçları franchise alanın önüne koyar ve gerekli gelişimleri sağlar.

Mr.Pizza Tedarik
Mr.Pizza Franchise alan her türlü ihtiyacını Mr. Pizza ya ulaştırır ve Mr. Pizza zamanında bu ihtiyacı giderir. Dükkanlarında müşterilerinden gelen pizza siparişlerinin dışında herhangi bir imalat yapılmaz.

İki Firma Arasındaki İşleyiş Nasıl Olacaktır
Bu iki firmanın birbiriyle ilişkisi biri diğerinden mal alan ve aldığı malın bedelini ödeyen iki ayrı firmanın ilişkisinden farklı değildir. Franchise alan tamamıyla bağımsız, kendi işletmesinin sahibi, Franchise veren de tamamıyla bağımsız kendi işletmesinin sahibi konumundadır. Aralarında sadece franchise sözleşme bağı bulunmaktadır.

Sözleşmenin Özüde Şudur :
Franchise alanın, işletmesini daha iyi işletmesi ve daha fazla kar edebilmesi için işin hatasız ve standart işletilmesi gerekir. Bunun gerçekleşmesi için işin nasıl yapılacağı ile ilgili denenmiş, doğruluğu ispatlanmış kurallar konmuştur. Bu kurallara uyulması her iki tarafın ama en başta Franchise alanın menfaatine olacaktır.
İşletmenin sahibi olan franchise alan işletmesini istediği gibi yönetir. İstediği kişi ile çalışır istemediği ile çalışmaz, kazancını istediği gibi değerlendirir. Uyulması gereken kurallar. ürün, ürünün yapılma şekli ürünün müşterisine nasıl ulaştılacağı, temizlik, ve tanıtım ile ilgilidir. Bu noktalardaki başarı, işletmeyi başarılı kılacaktır. Bu noktada Franchise veren bu aşamaların standardından taviz vermeyecektir. Çünkü müşteri memnuniyeti Mr.Pizza için birinci altın kuraldır.
Sözleşmedeki bir diğer önemli husus yukarıda bahsedilen standardın korunması için Franchise alan’ın tüm malzemelerini Franchise veren’den alacak olmasıdır. Tüm Mr.Pizza şubeleri her yerde aynı malzemeyi kullanarak bir bütünlük içerisinde standartlarını korumaktır. Böylece başarısı kanıtlanmış işleyiş hiç bir zaman değiştirilmeden. var olan müşteri memnuniyeti sürüp gitmekte ve sonuç olarak karlılık devam etmektedir.

Mr.Pizza bayilik başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : Mr.Pizza bayilik, Mr.Pizza bayilik şartları, Mr.Pizza franchise nasıl alınır, Mr.Pizza franchising, Mr.Pizza bayi.

1 YORUM

  1. arkadaşlar türkiyenin neresinde olursanız olun bireysel veya takım arkadaşları arıyoruz.bizimle yapmış oduğu işine etki etmeden boş zamanlarında sermayesiz iş yapmak isteyenbireylerle çalışmak istiyoruz.wwwzirvekartdanismanligi.com.02122194072 05369293234 [email protected].

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here