MTÖ Kibrit Çöpü Büyüklüğünde Fener

  MTÖ dünyanın en küçük feneri olma özelliğini taşıyor. Boyutlarını tam olarak anlatabilmek için bir benzetme yapacak olursak kibrit çöpü büyüklüğünde desek tam olarak anlatmış oluruz. Küçük olmasına karşın gayet iyi bir performans sağlıyor. Su geçirmezliği sayesinde hemen hemen her alanda bu ufak fenerleri kullanabilirsiniz. Eğer bir dalgıçsanız denizin dibini bu ufak ışıklar ile aydınlatabilirsiniz.

  fener3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler beyaz, yeşil ve kırmızı. Küçük olduğu için taşımakta zorluk çekmezsiniz cüzdanınızın veya çantanızın ufak bir gözünü bu fenere ayıra bilirsiniz. Bu ufak enerji kaynağımızın çalışma süresi maksimum 8 saat. Boyutuna göre gayet iyi bir performans. MTÖ projesi indiegogo‘da yatırımcılar ile buluşarak üretiminde destek bulmak istiyor.

  Şu ana kadar topladıkları yatırım miktarı taleplerinin sade yüzde 62’sini karşılıyor. Yani 10.000 dolarlık bir yatırım talebine karşılık olarak 6.189 dolar yatırım almayı başarabildiler. Proje bitiş tarihine kadar geri kalan miktarı da toplamayı hedefleyen şirket siparişleri en erken temmuz 2016 da tedarik edebileceğini açıkladı.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here