Münbit 10. Girişimcilik Kongresi Mart Ayında

Münbit 10. Girişimcilik Kongresi

MÜNBİT`in bu sene 10.’sunu gerçekleştirileceği, ülkemiz girişimcilik ekosisteminin en geleneksel etkinliği olan Girişimcilik Kongresi’nde yine birçok devlet adamı ve başarılı iş adamı, üniversiteli gençlerle buluşacak. Kongre 6 Mart 2014 Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası Eminönü Salonu’nda gerçekleşecek. Kongreye katılmak için web sitesinden ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. 10. Girişimcilik Kongresi Başvuru Adresi : Münbit Web Sitesi

10. Girişimcilik Kongresi
10. Girişimcilik Kongresi
Girişimcilik Kongre Programı
Girişimcilik Kongre Programı

Kısaca Münbit

MÜNBİT, 2004 yılının kasım ayında bir grup idealist üniversite öğrencisi tarafından kurulmuş olup 2005 yılında düzenlediği “Girişimcilik Kongesi” ile serüvenine başlamıştır.

Girişimcilik ruhunu hissedebilen öğrenciler arasnda iletişim, iş birliği ve takım ruhu oluşturarak, geleceğini şekillendirmek isteyen girişimci öğrencilere destek vermek, öğrenciler ile iş dünyası arasında köprü vazifesi gerçekleştirmektir.

MÜNBİT, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu “vizyon” çerçevesinde, öğrenci toplulukları arsında aktif, iş ve üniversite dünyasında tanınan, kolay ulaşılabilir ve saygın bir topluluk olmayı amaçlamaktadır.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here