Muncher hızlı yatırım alan bir iş fikri

Muncher hızlı yatırım alan bir iş fikri

Muncher Titanyum malzemeden üretilen dünyanın en işlevsel kamp ürünü olarak lanse edilmiş bir iş fikri. Sadece 20 gram olan bu ürün 10 farklı özelliği bir arada barındırıyor. Özellikle doğa ile iç içe olan ve hafta sonlarını kamp, yürüyüş ve avcılık gibi aktivitelerle geçirenler için tasarlanan ürün 105 lira bir civarında fiyata sahip. Şu ana kadar 200 bin lira toplayan iş fikrinin fon toplama süreci 38 gün sona eriyor. İş fikri şimdiden bu kadar yatırım aldıysa proje sonunda 1 milyon lirayı geçecek gözüküyor.

Muncher ürününün 10 farklı özelliği

 1. Kaşık
 2. Bıçak
 3. Çakmak taşı
 4. Patates soyucu
 5. Konserve açacağı
 6. Şişe kapağı açacağı
 7. Kapak kaldırma yeri
 8. Kutu kesici
 9. Kablo kesici
 10. Düz tornavida
Muncher özellikleri

Muncher titanyumdan yapıldığı için metal tat veya koku barındırmıyor. Paslanmayan ürün, temizlik bakımından da avantaj sağlıyor. Çabuk temizlenebilen ürün için Tam Windsor isimli firma 1 yıl kadar üzerinde çalışmalar yapmış. Tam Windsor aslında bisiklet aksesuarları üreten bir firma ama bu tarz fikirler üzerinde daha önce de iki kez yatırım almasından dolayı çok işlevseli bulunan ürünleri üretmede deneyimli. Ürünün yatırım sayfasını buradan takip edebilirsiniz.

Muncher ve Girişimci Notu

Girişimciler açısından olaya bakarsak bunun gibi birden fazla fonksiyonu bulunan ürünleri üretmek mantıklı gözüküyor. Dünya genelinde bu tip ürünlere rağbet giderek artıyor. Bu yüzden eğer sizinde aklınızda böyle ürünleri üretmek varsa mutlaka yatırımları destekleyen platformlarda ürünlerinizi tanıtmayı denemelisiniz. Böylece hem yapmak istediğiniz iş fikrine tüketicilerden gelen tepkileri görebilirsiniz hem de tasarladığınız ürünün ne kadar trend olabileceğini anlamış olursunuz.

Sponsor

2 YORUMLAR

 1. Merhaba arkadaşlar network yaparak elindeki parayı değerlendirerek yatırım yapmak isterler ulaşsın detaylı bilgi ve üyelik sağlama konusunda yardımcı olacam.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here