MuniRent İle İş Makinası Kiralama

7

MuniRent, belediyelerin ellerindeki iş makinelerini diğer belediyelere kiralama imkanı sunuyor.

munirent

Kişiden kişiye pazarlama küresel çapta büyük bir önem kazanmışken bir çok kiralama ve satış işi artık web siteleri ve uygulamalar üzerinden yapılıyor. Bunların son örneği de MuniRent adlı işi makinesi paylaşım ortamıdır.

Bir uygulama ve web sitesinden oluşan platforma ister bilgisayardan ister Android telefondan ulaşabiliyor, üye olabiliyor, platformdaki iş makinelerini araştırabiliyor ya da elinizdeki makinelerini kiralamaya sunabiliyorsunuz.

Uygulama, incelenen iş makinesi hakkında, yaşı, durumu, operatör sağlanması ve ya nakliyesi gibi detaylı bilgileri de sunma imkanı veriyor. Özellikle yakın şehirlerde ihtiyaç halinde kullanılabilecek sistem sayesinde yerel yönetimler, ellerindeki iş makinelerini paylaşarak, gereksi ödenek harcamalarına engel olurken, satın alınan makinelerin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi de sağlanıyor.

Oldukça pahalı olan iş makinelerini satın almak yerine yakında mevcut durumda ve boşta olarak duran makinaları kiralamak, hem kiralayan hem de kiralanan açısından harika bir kolaylık sağlamış oluyor.

Hizmet Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here