Müzik ve Ruzik

Müzik ve Ruzik

Reha Bıkmaz 1977 İzmir doğumlu.Doğu Akdeniz Üniversitesinde makine bölümünden mezun aynı zamanda tasarım dersleride almış.Yeni tasarımlara duyduğu merak üzerine kendiside bir atölye açarak işe başlamış.Atölyesindeki ürünler hakkındaki bilgileri kısaca şöyle anlatıyor.

Şık ve farklı tasarımıyla göz dolduran Ruzik,ses ve görüntünün bir arada bulunduğu;mobilya ve teknolojinin estetik bir birleşimidir.Bilinen müzik kutularının dışında bir sisteme sahip olan Ruzik,üç farklı tasarımıyla siz ilgilenenlerin beğenilerine sunuluyor:

1-moviebox : Kapalıyken dışı deri kaplı şık bir orta sehpa görünümünde olan Ruzik’in kapağını kaldırmak teknoloji ve eğlence dünyasına adım atmak için yeterli. Kapağının iç kısmında LCD ekran,ön konsolunda DVD ve 3 tarafında hoparlör sistemleri yer alıyor.Ayrıca anten girişi sayesinde TV izlemek bile mümkün olabiliyor.

2-re-fun musicbox :
En iyi sesi duymak için tamamen oto müzik sistemiyle donatılmış otomobil dışında heryerde bu sesi duymanızı sağlayan re-fun la müziği içinizde hissedeceksiniz.

3-re-vision : Projeksiyon sistemi ,laptop ve ses siteminin birleşiminden oluşan re-vision la istediğiniz yerde sunum yapabilir yada istediğiniz ortamı sinema ya çevirebilirsiniz

4-re fun stand : Şık bir bir lcd tv standı ve içerisinde ses sistemi, dvd ve uydu alıcısının bulunduğu komple bir ürün.tv izlerken kablolar dikkatinizi dağıtmasın

Diğer tasarımları ve web sitesini incelemek isterseniz ruzik.cc’ye tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here