Muzmatch Flört Uygulaması 1,75 milyon dolarlık bir fondan sonra küreselleşiyor

Muzmatch

Müslümanlar için bir flört uygulaması olan Muzmatch, dünya çapında hızlı büyümeyi başaran girişimlerden birii olarak görülüyor. Londra’nın doğusundaki Aldgate’te bulunan üç yaşındaki şirket, Morgan Stanley için eski yatırım bankacısı olan 33 yaşındaki Shahzad Younas ve Müslümanların partnerlerini daha fazla bulmalarına yardımcı olmak için bir teknoloji girişimcisi olan Ryan Brodie tarafından kuruldu.

Muzmatch

1.75 milyon dolarlık bir tohum yatırımı alan ve önde gelen İngiliz teknoloji şirketlerini küresel emellerle destekleyen girişim fikri Hambro Perks ile hızlı bir şekilde büyüdü; Uygulamanın şu anda 190’dan fazla ülkede 500.000’den fazla üyesi var.

Muzmatch son altı ay içinde ekib oalrakta hızla genişledi. 6 ofisi ve Londra ofisinde çalışan pazarlama kadrosuna ilave oalrak Bangladeş’te 3 kişilik bir ekip kuran Muzmatch halihazırda İngilizce konuşulan pazarlara hükmediyor.

Muzmatch’in kurucusu ve CEO’su, “Uygulamamıza 12 dil ekleyerek bu küresel kitleye gerçekten hizmet vermeyi ve platformumuz aracılığıyla uluslararası başarıların sayısını artırmayı umuyoruz” dedi. Uygulamanın uluslararası kullanıcı tabanındaki büyümeye verdiği destekten küresel ölçekte uygulama talebi açık. Mmuzmatch, yenilenen uygulamayı tercüme etmeyi ve test etmeyi desteklemek için küresel kullanıcılarına çağrıda bulundu.

Muzmatch Hakkında;

Dünya çapında binlerce Arap ve Müslüman bekarın hayatlarını paylaşacak birileri ve aşkı bulmasına yardım ettik. Önde gelen Müslüman flört uygulamalarından biri olarak, üyelerimize mümkün olan en iyi eşleşmeleri bulma konusunda yardımcı olmaya kararlıyız.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok online randevu uygulaması var ama muzmatch’i benzersiz kılan şey, Müslüman değerleri ve inançlarına bağlı kalarak arkadaşlık ve evlilik arayan Müslümanlara yönelik özel odaklanmadır. Kültürel veya dini geçmişinizi paylaşan birinin bulunmasının önemini gerçekten anlıyoruz.

Şimdiye kadar, Avrupa, ABD, Asya, Orta Doğu, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Türkiye genelinde 500.000’den fazla bekarlığa ve dünyanın pek çok başka yerinden özel birileri bulduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here