My Gym bayilik

Çocuklar için fitnes neden karlı bir iş alanı ?


Dünyadaki en büyük spor ve egzersiz kuruluşu American College of Sports Medicine, “2007 Top 20 Spor trendi” içinde Çocuklar için Fitness konusunu bir numaralı trend olarak öngörüyor.


Çocuklar için fitness, çocukların kötü yemek alışkanlıkları sonucunda artan obezite ve güvenli oyun yerlerinin azalması, bilgisayar oyunlarının bağımlılık yaratması gibi birçok problem yüzünden artan hareketsizlik sonucu tüm dünya genelinde giderek büyüyen bir pazar haline gelmiştir. Hatta dünyadaki en büyük spor ve egzersiz kuruluşu olarak bilinen American College of Sports Medicine 2007 yılının sağlık ve egzersiz trendlerini tespit eden raporunda önümüzdeki yıl dünyadaki en önemli sağlık sorununun çocuk obezitesi olacağını ancak halihazırdaki eğitim sisteminin başarı odaklı olması nedeniyle bu sorunun çözülmesine katkıda bulunamayacağını, bu nedenle sağlık ve spor merkezlerinin çocuk obezitesiyle ilgili boşluğu doldurmasının çok önemli olduğunu belirtmiş ve raporundaki Top 20 trend içinde Çocuklar için Fitness konusunu bir numaralı trend olarak öngörmüştür.


Ülkemizde de dünyadaki birçok ülke gibi çocuk obezitesi büyük artışlar gösterirken, spor yapma yüzdesi düşmektedir.


Milyonlarca çocuğun aşırı kilolu ve hareketsiz olduğu, güç, esneklik ve dayanıklılık açısından standartların altında olduğu bugun bilinen acı gerçeklerdir. İstatistikler, ülkemiz çocuklarının bu anlamda ciddi risk altında olduğunu ortaya koymaktadır. Türkiye, geçtiğimiz yıl içinde %25 oranındaki çocuk obesitesi artışı ile dünyadaki en hızlı artış yaşanan ülkeler içinde yer almakta ve yine 6-15 yaş aralığındaki çocuklarımızın %68’i spor yapmamaktadır. Bu durum, ülkemizde son derece yeni bir konsept olan Çocuklar için Fitness konusuna ilginin hızlı bir şekilde artmasına neden olmuştur.


Ülkemizde son yıllarda, çocuğun 0-6 yaşlarında aldığı eğitimin geleceği açısından ne kadar önemli olduğu konusundaki bilinç ciddi anlamda artmıştır. Bu da çocuk gelişim programlarına ilgiyi artırmaktadır.


NEDEN My Gym ?


”¢My Gym, alanında 25 yıllık bir tecrübeye sahip bir liderdir.
”¢My Gym, 2005 ve 2006 yıllarında Entrepreneur Magazine tarafından Çocuklar için Fitness alanında bir numaralı şirket seçilmiştir.
”¢My Gym’i farklı kılan en önemli iki unsur çok sayıda ödül almış programları ve ekipmanlarıdır. Programların, çok geniş bir yaş aralığında programların olması daha çok gelir elde edilebilmesi imkanını sunmaktadır.
”¢My Gym uzmanlığı ve programları sayesinde çocuk gelişimi ve spor alanında bir tecrübeniz olmasa da çok başarılı bir franchisee olabilirsiniz. Çünkü açacağınız My Gym şubesi, neredeyse anahtar teslim olarak hazırlanacak ve başarılı bir şekilde işletmeniz için gerekli tüm know-how size ve My Gym tarafından seçilen eğitmenlere aktarılacaktır. Başarınız için gereken en önemli şey, My Gym sisteminin etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak olacaktır.


YABANCI FRANCHISEE ‘lerin GÖRÜŞLERİ


Rina Parente, Plantation, FL – Bu şirketten isim hakkı almayı diğerlerinden ayıran burada bulunan insanlardır. Her zaman ihtiyacımız olduğunda yanımızdalar. İşlerinde çok iyiler! Kardeşimin de bir sağlıklı yaşam merkezi var ve ben de bir ikincisini açmak üzereyim. My Gym’i seviyorum!


Kathy Karner, Kendall FL – “ My Gym’in bir şubesine sahip olmanın her şekilde artısı var! İşimi ve benimle beraber bu işte olan insanları seviyorum. Ana şirketteki herkes mükemmel. Aldığım destek sınırsız. My Gym şubesi açmayı düşündüğüm günden bugüne kadar şirketin yardımının sadece bir telefon kadar yakın olduğunu anladım. Sadece işle ilgili problemlerimde değil kişisel problemlerimde de yardımcı oldular.


Ne zaman My Gym işiyle ilgilenen birisine rastlasam bu işin sunduğu mükemmel fırsatları anlatmaktan kendimi alamıyorum. Şirketten gelen büyük yardımlar, tatmin edici bir iş, tek ve büyük olduğunuzu hissetmek, işletmeler arasında aile ilişkisi yaşamak ve ulaşabildiğimiz her küçük yaşam My Gym işletmesine sahip olanların hissettiklerinin bir parçasıdır. Bu işi çok seviyorum!


Scott Myers, Redondo Beach, CA – Bu nerdeyse anahtar teslimi bir iş! Başarılı bir fitness merkezi için gerekli olan bütün araç gereçleri ve materyalleri temin ettiler. En keyiflisi de çocuklar, ebeveynler ve çalışanlarım için eğlenceli bir çevre yaratmak oldu. Hayalini kurduğum bir yerde çalışmakla kalmadım onu My Gym’in yardımıyla ben kurdum.


AŞAMALAR


1.Adım – Kişisel Analiz
My Gym sahibi olmak ve yönetmek sizin için mükemmel bir fırsat olur mu? Websitemizi ve dünya genelindeki iş trendlerini inceleyin, güvendiğiniz insanlarla konuşun ve en önemlisi kendinizle yüzleşin. Kendinizi hazır hissederseniz bu heyecan verici sürece katılın.


2.Adım – Franchising Müracaatı
Müracaatı doldurun ve gönderin. Bu, My Gym’e sahip olmaya hazır olup olmadığınızı belirlememiz açısından bize yardımcı olacaktır.


3.Adım – Görüşme
Tüm sorularınızı ve görüşlerinizi telefonla ya da yüz yüze tartışabilmek için bir My GYM yekilisi sizinle bağlantıya geçecek ve maliyetler, fizibilite çalışmaları, yatırımın geri dönüş hızı eğitim, ekipmanlar, reklam, yer seçimi, inşaat, tasarım gibi tüm sorularınız ile ilgili olarak size yardımcı olacaktır.


4.Adım – Karar ve Onay Süreci
My Gym Ailesine katılmayı onaylamanız halinde başvurunuz My Gym Türkiye ve U.S. tarafından da onaylanması ile sözleşmenin imzalanması aşamasına geçilecektir.


AÇILMA SÜRECİ


My Gym’inizi kurma sürecinde sizi asla yalnız bırakmayız, anahtar teslime yakın bu çalışmada My Gym uzmanları size birçok destek sağlamaktadır. Özenli ve dikkatli bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz bir sistem geliştirdik. Bu heyecan verici süreçte başarılı ve profesyonel liderler tarafından bireysel olarak yönlendirileceksiniz.


Size zaman ve para kazandırmanın yanında rekabet ortamında önlerde yer almanızı sağlamak için gereken tüm kaynaklar temin edilecektir.


Aşağıdakilerin her biri My Gym tarafından veya yardımı ile gerçekleştirilecektir:
”¢Yer seçimi
”¢My Gym standartlarına uygun olarak projenin hazırlanması ve uygulanması
”¢Ekipmanların ithali
”¢Eğitmenlerin seçimi ve eğitimi;


My Gym bayilik başvurusu için linke tıklayınız.


Etiketler : My Gym bayilik, My Gym bayiliği, My Gym bayi, My Gym bayilik şartları, My Gym bayiliği nasıl alınır, My Gym franchise, My Gym franchising.

3 YORUMLAR

  1. bayılık sartlarınızı ogrenebılırmıyım

    tesekkur ederım

    0 554 9646604
    0 546 6656222

  2. Her yerde işlemez , yüksek gelirli ,elit müşteri portföyü gerekli. ayrıca da maliyeti yüksek olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here