My Wash Oto Yıkama Bayilik Şartları

My Wash Oto Yıkama Bayilik Şartları
My Wash Oto Yıkama Bayilik

Bayilik alacağınız bölge My Wash bayiliğine uygun ise en az 1 müşteri bekleme salonu, aksesuar ve çeşitli ürünler sergileme alanı, 2 araçlık kapalı alan, 1 araç yıkama ve 1 araç kurulama olmak üzere toplam 4 araçlık yeri temin edersiniz. işyerinizin elektrik (trifaze), su, havalandırma, hava tesisatı, gider tesisatı, müşteri bekleme salonu, fayans ve dekarasyon gibi alt yapı çalışmalarını My Wash kurumsal şartlarında kendiniz yaptırırsınız.

My Wash bayiliğinin yürütülmesi için gerekli olan tüm ürünleri, makinaları, reklam ve tanıtım malzemelerini bizlerden bir paket dahilinde temin edersiniz. Bu paket dahilinde sizlere İsim Hakkı, Ürün Eğitimi, Pazarlama Eğitimi, İnternet Yayını ve Danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz, ayrıca My Wash bayilerinin diğer firmalarda uygulanan aylık yada yıllık hizmet bedelleri, reklam bedelleri, cirodan kar, ürün alma kotası mecburiyeti yoktur.

Tek yapmanız gereken sözleşme süresince eksilen ürünlerinizi bizlerden temin etmenizdir. Kurulumda paket dahilinde verilecek olan ürünler, malzemeler ve makinalar detayları ile aşağıda belirtilmiştir.

My Wash Oto Yıkama Bayilik İletişim Bilgileri

Site: www.mywash.com.tr

Mail: [email protected]

Tel : 0216 461 06 79

Gsm : 0530 404 57 60

My Wash Oto Yıkama Bayilik
My Wash Oto Yıkama Bayilik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here