Myfish franchising veriyor.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ve yaklaşık 8300 kilometre kıyı şeridine sahip ülkemizde kişi başına düşen deniz ürünleri tüketilme oranı gelişmiş ülkelerle kıyaslandığında oldukça düşüktür. Bu durumun en önemli sebepleri arasında insanlarımıza deniz ürünlerinin son derece sağlıksız koşullarda sunulmasıydı. Ancak değişen ve gelişen ülkemiz koşullarında deniz ürünlerinin elde edilme koşulları, üretim ve işleme teknikleri AB normlarının bile üzerine çıkabilmektedir.

1999 yılında balık üretimi 364 bin ton ve yılda kişi başına düşen balık tüketimi de 5,9 kg’dır. 2005 yılında balık üretimi 600 bin ton ve yılda kişi başına düşen balık tüketimi 10 kg üzerine çıkmaktadır. Bu anlamda Türkiye’de, beslenmede çok önemli bir yeri olan deniz ürünleri üretimi ve tüketiminde son beş yıl içinde ciddi bir artış gözlenmektedir.

‘Denizden gelen sağlık ve lezzet’ parolası ile yola çıkan myfish’in amacı; müşterilerine klasik deniz ürünleri restoranlarında bulabilecekleri lezzetlerin yanı sıra deniz ürünlerini kaliteli, hızlı ve fast food mantığı içerisinde uygun fiyatlarla sunmaktır.

Myfish Franchise Olmanın Yararları: Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış, tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanma olanağı
myfish markası ile birlikte uluslararası bir standarda ve kaliteye sahip olma olanağı.
Tanınmış marka olmanın sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı.
Myfish’in eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği
Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında myfish in tekniklerinden yararlanma olanağı
Mali ve ticari personel konularında sağlanan destekle teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansının yükselmesi
myfish tecrübesi ve ortak stratejilerle hareket edilerek, küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunlarının en aza indirilmesi
myfish in sürekli olarak yaptığı ar-ge çalışmalarından yaralanma olanağı
İşletmenin kuruluş aşaması ve kuruluş yerinin seçiminde myfish tecrübesinden yararlanma olanağı
Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlama olanağı
İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonlarının sağlanması
myfish in işletme yönetimi için oluşturduğu ve sürekli olarak yenilediği, myfish işletmelerinde geçerli her türlü uygulamanın, personel eğitim materyallerinin, işletmeler için gerekli temel hukuksal prosedürlerin, ürün reçetelerinin bulunduğu myfish işletme kılavuzunu kullanma ayrıcalığı
myfish tarafından belirlenmiş onaylanmış kaynak tedarik listeni kullanma olanağı
Bizler; bilgilerin ve tecrübelerin paylaşılarak çoğalacağına ve değer kazanacağına inanan yatırımcıların, yukarıda söz ettiğimiz myfish franchise’ı olmanın yararlarını paylaşmak üzere myfish filosuna katılmasını isteriz.

Myfish Franchise Olmanın Temel Koşulları:
myfish işletmeleri kurulum bedeli yaklaşık: 125.000 Euro + KDV (*)Bu bedel altyapısı tam olarak hazır olan alışveriş merkezlerinde, 60 ile 70 m2 arası işletmeler için geçerlidir.
myfish isim hakkı başlangıç bedeli: 35.000 Euro + KDV
myfish sabit isim hakkı bedeli: İşletmelerin aylık KDV hariç cirosundan %5
myfish reklâm gideri: İşletmelerin aylık KDV hariç cirosundan %2 (İşletmelerin aylık sabit isim hakkı bedelinden hariç ayrıca alınmaktadır)

Daha detaylı bilgi için www.myfish.com.tr ziyaret ediniz.

2 YORUMLAR

  1. Ankara’da 7. cadde hemen girdikten 50 metre sonra solda açılmıştı bir şubesi fakat beklentimiz üzre 1 sene dolmadan kapandı. Çünkü bizim kültürümüzde deniz ürünleri az yer kaplar ve karşısında mutlaka bir deniz olmadı göl ya da su birikintisi olması gerekir. Ayrıca balık kokusu itibari ile toplum içinde sıkıntı oluşturur ki zaten genelde evlerimizde tüketiriz bu ürünleri. Bu yüzden açılan mecra çok önemli özellikle iş mekanlarının yakınları olmaması tercih edilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here