Nar-ı Beyaz franchise

Nar-ı Beyaz

Nar-ı Beyaz Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

İşletmeci adaylarında aradığımız temel özellikler başarma hırsına ve tercihen orta ve üst düzey yönetimlerde bulunmuş başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu olmak.

Nar-ı Beyaz Franchise Verme Koşulları

Öncelikle yerin uygun olup olmadığı Nar-ı Beyaz tarafından incelenir, uygun görülmesi halinde, yapılmış olan kira sözleşmesi doğrultusunda asgari 5 yıl için franchise vermektedir. Verilen franchise sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve Nar-ı Beyaz markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Şayet kişi kendine ait bir emlakta restoran sahibi olmak istiyor ise yerin uygunluğu Nar-ı Beyaz tarafından değerlendirilmektedir. Uygun olan emlak Nar-ı Beyaz tarafından kiralanır ve mimari projeleri Nar-ı Beyaz tarafından hazırlanır. Tüm inşaat , dekorasyon, tesisat ve ekipman işleri Nar-ı Beyaz standartlarına uygun olarak Nar-ı Beyaz nezaretinde gerçekleştirilir. Seçilen işletmeci adayı Nar-ı Beyaz tarafından verilen 1 ay süren eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın işletmeciliğini tayin edeceği bir işletmeci ile yürütebilir.

Nar-ı Beyaz Aranan İşyeri Özellikleri

Öncelikle işyeri fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süpermarketler vb. gibi yaya yoğunluğunun olduğu ve ayrıca şehirler arası trafiğin yoğun olduğu karayolları olmalı.

Nar-ı Beyaz Sunulan Destek ve Servislerimiz

Nar-ı Beyaz; restoranın açılmasından itibaren, sözleşme süresi boyunca, personel eğitimi, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma geliştirme hizmetleri,lojistik ve teknik destek vermektedir.

Nar-ı Beyaz franchise başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : Nar-ı Beyaz franchise, Nar-ı Beyaz franchise şartları, Nar-ı Beyaz bayilik nasıl alınır, Nar-ı Beyaz bayilik, Nar-ı Beyaz bayilik şartları, Nar-ı Beyaz franchising.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here