Nar Tanesi franchise

Nar Tanesi

Tüketiciye en lezzetli, en sağlıklı ve en farklı ürünleri sunmak için sürekli araştırma ve ürün geliştirme yapan firmanın bundan sonraki hedefi, çağımızın gerçeği haline gelmiş hızlı yaşam, hızlı yemek kültüründe sağlıklı beslenmeyi desteklemek amacı ile kullanıcıya zaman kazandıracak pratik ve hijyenik ürünler geliştirmek ve sunmaktır. Bu sebeptendir ki Yeşim Gıda Avrupa ve Asya’nın ilk tanelenmiş hazır nar projesi ile bir ilke daha imza atmıştır.Bu doğrultuda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni kapsamında üretimi yapılan tüm ürünlerini, yıkanmış, doğranmış, kullanıma hazır ve özelliklede hiçbir katkı maddesi kullanmadan paketleyerek, taze olarak son tüketiciye ulaştırmak için çalışmalarına başlamıştır.

Nar Tanesi
Özel ekipmanlarımız ile el değmeden ve hijyenik koşullarda hazırlanmış nar tanelerini dilerseniz sizin için hazırladığımız soslarla birlikte hemen tüketebilir, dilerseniz Kg. olarak alabilirsiniz.

Nar’lı Dondurma
Nar taneleri ile hazırlanmış dondurma… Her mevsim keyfine varacağınız bir tad.

Nar’lı Meyve Salatası
Meyve parçaları ve nar taneleri ile hazırlanmış meyve salatası.

Nar Suyu
Özel ekipmanlarımız ile el değmeden ve hijyenik koşullarda hazırladığımız nar suyunu afiyetle tüketebilirsiniz.

Nar Tanesi kalbinizin bir tanesi

Tüketiciler için yeni ve pratik ürünler sunan firmamız, Fresh Garden Nar Tanesi ürünlerini sözleşme garantisi altında, yüksek kar marjı ile çalışacak iş ortaklarını beklemektedir.

Nar Tanesi Franchising avantajları:

Yüksek kar marjı,
Düşük risk oranı,
İşletme kolaylığı,
Düşük yatırım maliyeti,
Sermaye geri dönüşümündeki yüksek hız,
Açılış öncesi ve sonrası firmamızdan alacağınız profesyonel destek,
Satış stratejilerinin geliştirilmesi,
Sağlıklı ve taze ürün satışının verdiği memnuniyeti yaşamak.

Nar Tanesi Bayilik Başvurusu

Nar Tanesi ürünlerinin satışını yapmak isteyen sayın firma yetkilileri ve gerçek şahıslar, lütfen Bayi Başvuru Formu ‘nu doldurarak bize ulaşınız.Başvurular illere göre değerlendirilecektir.

Etiketler : Nar Tanesi Bayilik, Nar Tanesi Bayilik şartları, Nar Tanesi Bayiliği nasıl alınır, Nar Tanesi Franchising, Nar Tanesi franchise.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here