NASA Bilimadamlarından Zayıflatan Yelek

Nasa bilimadamları tarafından geliştirilen yelek günde 500 kalori yakıyor.

79f9f60b767b488217b420e3e493f104_large

Nasa bilimadamları geliştirdikleri yelek sayesinde fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere yardımcı oluyor. Yelek, hiç bir efor sarfetmeden, vücudun günlük 500 kalori yakmasını sağlıyor. günlük 500 kalori yaktıran yelek, kullanıcısının bir haftada yaklaşık 1 kilo vermesini sağlıyor.

a7ed3ffaea361bbdc5a01d67a34e8776_large

Herhangi bir egzersiz yapmadan ya da efor sarfetmeden kilo vermenizi sağlayan yelek bu alanda en iddialı ve başarılı ürün. Üstelik NASA bilimadaları tarafından geliştirilmiş. Bu yelek sayesinde egzersizlere ve spora harcadığınız zamanı kendinize ayırabiliyor ve daha verimli çalışabiliyorsunuz. Bilimadamlarının yıllarca yaptıkları araştırmalar sonucunda geliştirdikleri bu yelek, Harvard ve Cambridge Üniversiteleri profesörlerinin içinde bulunduğu bir takım tarafından üretildi.

Kalori yakmasının yanında oldukça konforlu olan yelek, kullananlar tarafından, güven duygusu verdiği yönünde yorumlar aldı. Bu yeleği giyen insanların kendilerine güvenlerinin de yerine geldiği belirtiliyor. Yelek görünüş açısından da oldukça iyi bir performans gösteriyor. Her türlü ortamda giyilebilecek kalitede bir ürün olan bu yelek hiç bir şekilde kötü bir görünüm oluşturmuyor.

2 YORUMLAR

  1. Evet iyi fikir ama tassarımında ileride düzeleceğini düşünüyorum. Özellikle Türkiye’de ki satış fiyatı ne oalcak onu merak ediyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here