Nasıl Para Kazanılır Canlı bir örnek Twitter’dan

Nasıl Para Kazanılır

Bir çok insan nasıl para kazanılır sorusunun cevabını merak ediyor. Oysaki bir çok farklı iş fikirleri arasında özellikle sosyal medya ile yapılan iş fikirleri dikkat çekiyor. Twitter üzerinden yılda 500 bin dolar kazanan 23 yaşındaki Kris Sanchez konumuza canlı bir örnek oluşturuyor.

Kris Sanchez‘in Twitter’da takipçi sayısı 10 milyona yaklaşan UberFActs isimli bir hesabı bulunuyor. Yaptığı paylaşımlar ile Twitter üzerinden kullanıcıların ilgi odağı olan Sanchez nasıl para kazanılır ile ilgili ayrıca yurt dışında bir çok basında da yer almış durumda.

Nasıl Para Kazanılır
Nasıl Para Kazanılır

Şu ana kadar 82 binin üzerinde Tweet aatan Sanchez gün boyu hesabıyla insanların ilgileneceği paylaşımlar yapmak üzere odaklanmış. Britney Spears’ı takip etmek için 2009 yılında açtığı hesabında ilk önceleri rastgele paylaşımlarda bulunmaya başlamış. 2011 yılında ise 7/24 olarak tam zamanlı Twitter üzerinden çalışmaya başlayan genç girişimci 2012 yılında 200 bin takipçi üzerine çıkmaya başlamış. Son durum ise UberFActs hesabının 10 milyon takipçiye ulaşmasına sadece 490 bin kişi kalmış.

Para kazanmanın yöntemi ise gün boyu atılan tweetlerin arasına Sponsor Linklerin yerleştirilmesi. İşi verenler ise markalar ve ajansları. Ayrıca bireysel girişimcilerde bu hesaba reklam verebiliyorlar.

Nasıl para kazanılır örnek Sponsor linkler

Nasıl para kazanılır
Nasıl para kazanılır 1
ornek2
Nasıl para kazanılır 2

 

Kriz Sanchez işini büyütmek için UberFacts isimli uygulamayı geliştirip App Store üzerinden yayınladı. Reklam gelirleriyle birlikte uygulamanın Sanchez’e getirdiği kazanç ise haftada 60 bin doları buluyor!

3 YORUMLAR

 1. Merhaba arkadaşlar,
  Sizlere güzel ve kolay para kazanma yöntemini anlatacağım. KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi tarafından sunulan işbirliği programı sayesinde herkes kolayca oturduğu yerde para kazanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey internette biraz sörf yapmak. https://www.kmk.net.tr/giris.html adresinden sisteme ücretsiz üye olunuz. Sisteme üye olduktan sonra sitedeki ürünleri paylaşarak kazana biliyorsunuz. Oldukça kolay olan bir sistem, üyelik için ücret ödemeye gerek yok, komisyon oranları çok yüksek %20,
  Yapacağınız işlemler sırasıyla şöyledir.
  1. Adım: Öncelikle sisteme Üye olun.
  2. Adım: Sosyal medyada paylaşın
  3. Adım: Oturup bekleyin
  Üstteki adımlar uygulayın paylaşım linkinizi dağıtın yeter. Kendiliğinden para kazanmaya başlıyorsunuz.
  Daha Fazla Bilgi İçin; https://www.kmk.net.tr/paylas-kazan.html

 2. EKİP KURMADAN,SATIŞ YAPMADAN,ÜRÜN KULLANMADAN,ÜRÜN SATIN ALMADAN,PUANLAR TOPLAMADAN,KARİYERLER ATLAMADAN,AYLIK AKTİFLİK YAPMADAN.GÜNDE 72 KERE,HAFTADA 504 KERE,AYDA 2160 KERE PARA KAZANABİLECEKSİNİZ
  LİNKİ TIKLAYIP ÜCRETSİZ ÜYE OLUN,
  http://www.ftrnt.club/#!coskunaraz/cqp5
  05362201645

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here