Nathan’s Famous Inc. tam bir başarı öyküsü.

Nathan’s Famous Amerika’da sosisli sandviç denildiğinde ilk akla gelen şirket konumunda. Nathan Handwerker isimli bir Polonyalı göçmen tarafından kurulan şirketin geçmişi, 1916 yılına kadar gidiyor. New York’ta sosisli sandviç satarak işe başlayan Hanchverker, bugün ABD’nin en büyük hot-dog zinciri durumunda. Bin 400’ü aşan noktada ve 17 ülkede faaliyet gösteren şirket, bir süre önce Mısır ve İsrail pazarlarına da girdi. Şirket geçen yıl 360 milyon hot-dog satma başarısı gösterdi. İletişim için : www.nathansfamous.com

1 YORUM

  1. Nathan’s Famous Inc. Hot-dog firmasi Bin 400’ü asan noktada ve 17 ülkede faaliyet gösteren bir sirketin yalniz yilda 360 milyon hot-dog satmasi az bir miktar. Böyle uluslararasi calisan bir kurulusun yilda en az 2 milyar hot-dog satmasi gerekir.
    Franchising ücretleri belirtilmis olsa idi, daha farkli düsünebilirdim.
    Basarilar ve bol kazanclar.

    Dikkat! Franchisin Bayiligi alacak sahislarin mutlaka ise koyulmadan önce o ürünün satis yapilacagi ülkede patentinin olup olmadigini ve tescil belgelerini istemelerini tavsiye ediyorum. Tescili olmayan bir ürünün garantisi olamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here