Nebioğlu Zeytin ve zeytinyağı bayiliği

Nebioğlu Zeytin ve zeytinyağı bayiliği
Nebioğlu

Nebioğlu

Bursa Gemlik merkezli Nebioğlu Gıda Sanayi tarafından üretilen Destan markalı zeytin ve zeytin yağları yaklaşık 6 ay önce helal sertifikası almış. Nebioğlu Gıda, helal sertifikaya sahip az sayıdaki zeytin üreticilerinden biri. Nebioğlu Satı-nalma Müdürü Yaşar Potalaç, Karadeniz ve Iç Anadolu bölgeleri için bayilik vereceklerini söylüyor.
Telefon: 0224 514 06

Nebioğlu Şirketi, 1995 yılında iki ortaklı bir aile firması olarak gıda sektöründe ticari hayatına başladı.

Halen bölgesel Eti ve Pınar bayilikleri ile Eray peynirlerinin Karadeniz Bölge dağıtımını yapan şirket, 1998 yılında zeytin sektörüne üretici firma olarak girme kararı aldı.

Nebioğlu

Firma ilke olarak, ilk kurulduğu günden bu yana, müşterilerinin ve bayilerinin verdiği destekle, en kaliteli ürünleri, en iyi hizmet anlayışıyla sunarak, başdöndürücü bir hızla gelişen pazarda hakettiği yeri alma gayretinde olmuştur.

Ürettiği ürünler ile pazarlamasını üstlendiği diğer ürünleri tecrübeli pazarlama kadrosu ve çağdaş pazarlama teknikleri ile bayilerine ve tüketicilerine; standartlara uygun, temiz, düzenli ve kaliteli bir şekilde ulaştırmak hedefi ve gayreti felsefesiyle hayatına devam etmektedir.

4 YORUMLAR

  1. şanlıurfa da ikamet etmekteyim sizden bayilik şartları hakkında bilgi almak istiyorum.. şimdiden teşekkürler

  2. Ben Bulgaristanda sofyada ticaret yapiyorum burada yatırım yapmak isteyen firmalarla görüşebiliriz ürünlerimizi pazarlama ve tanıtımda yardımcı oluruz yatırımcı firmaların değerlendirme isiginda on gorulen sartlarda calisa biliriz.

  3. Merhaba ;

    Sizden bayilik konusu hakkında bilgi istemek için rahatsız ediyorum.Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here